Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom mit tegyek, tanácsok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, tanácsokat szeretnék kérni, hogy ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A jelenlegi baratommal nem volt felhotlen a kapcsolatunk kezdete ,nem mert felvallalni ,az anyukaja elol bujkalnom kellett , csak este talalkoztunk mert nem akarta azt hogy rajtunk csamcsognajak az emberek.

Ezt kovetoen nem foglalkozott velem egy jo ideig ,eljart discoba ,x kilometerekkel arebb levo varosokba(ott is aludt).

Nekem pedig nahyon rosszul esett ,nem tudtam hova ment,kivel ,mit csinalt az ejszaka.

Masnap tobbszor is azt hangoztatta hogy nem csinalt semmi rosszat .

Mar furcsalottam , ha nem csinalt semmit ,miert hangoztatta ennyiszer?

A lenyeg egyik este banatomban elmentem iszogatni egy szorakozohelyre ,kicsit kikapcsolodni.. alkoholt fogyasztottam ,nem igazan voltam kepben es az egyik fiu ismerosom elt a lehetoseggel mert elotte meseltem el neki ,hogy tuljadonkeppen mi a helyzet velem.

Beszelgettunk es egyszercsak lesmarolt es elkezdett fogdosni.

Lekevertem neki egy pofont ,hogy megis hogy kepzelte ezt..

De a baratom nem tud errol semmit sem ,es ez a kapcsolatunk legelejen volt ami nem is nevezheto kapcsolatnak mert szinte csak szexelni jartunk ossze hetente 2x kb.

Azota minden megvaltozott engem helyezett eloterbe ,nem maszkal discoba ,minden este egyutt alszunk.

Nem tudom hogy elmondjam neki vagy se? Lelkiismeretfurdalasom van ,de ha elmondanam neki akkor biztos vagyok abban hogy veget erne a kapcsolatunk.



2019. júl. 3. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges elmondani, csak gyártod a problémát, mert unod a nyugodt hétköznapokat.
2019. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért érne véget? Ha a palid tényleg szeret, akkor megerti a helyzetet. Mármint arra gondoltam hogy megcsokolt teged az a valaki de te ellokted őt. Nem mellesleg egy kicsit az ő hibája is. Ha szeret akkor nem hagy el ez miatt
2019. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én semmit nem mondanék.Ha az alapvető problémákat sem tudjátok megbeszélni a barátoddal,akkor mi értelme?
2019. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rockarc ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan dolog, amit el kene mondani, ez a te ugyed, le is kezelted, annak es mondja szerint, szerintem nem hibaztal.


A lelkiismeret furdalas dolgot nem ertem. Nem utottel eleg nagyot? Vagy egy fejszet bele kellett volna allitani a sracba, akkor nyugodtabb lennel? Mi miatt bunteted magad?


43F

2019. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jahh és még neked van lelkiismeretfurdalasod mikor ő elhanyagolt és nélküled ment el discoba. Ha ő nem hanyagolt volna el akkor te nem mentél volnanélküle sehova. Plusz ezért el sem hagyhatna nem lenne ok mivel ő is tett érte. De sztem ne mond el neki ő megváltozott ezt nézd már felesleges a múlton rágódni.
2019. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Szerinted mit csinált nélküled abban a disco-ban, ráadásul ott is aludt...

Maradjunk annyiban hogy egyikőtöknek sem érdemes a múltat bolygatni a békesség érdekében mert az tuti hogy ő többször is megcsalt és nem biztos hogy te olyan elnéző lennél - a te eseted meg jelentéktelen.

2019. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!