Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A képbe jött egy harmadik fél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A képbe jött egy harmadik fél?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit és sokkal többet érzek iránta mint kéne. Próbáltam elengedni de nem vagyok rá képes. Viszont van párom 15 éve és gyerekünk is. A párommal már régóta nincs jó kapcsolatunk így jött képbe egy harmadik. Egyenlőre csak titokban találkozunk ő is azt mondja szeret hiányzok neki. Félek hogy ki használna. Nagyon össze vagyok zavarodva bármilyen tanácsot szívesen fogadnék ki mit csinálna.
2023. máj. 7. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igazából mindegy mit mondunk. Azt állítod, higy bem tudod elengedni, akkor hiába sorolok fel 100 indokot, hogy miért ne tedd, te megteszed azért is.
2023. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha szeret akkor ne csak mondja hanem fejezze ki, aztán te válj el és légy vele!
2023. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Ennyiből l, ennyi infóból nem lehet tanácsot adni és azért felelősséget vállalni. Az sem derül ki, hogy férfi, vagy nő vagy. A kérdésed is értelmezhetetlen. Gondold át es fogalmazd meg, hogy milyen kérdésre szeretnél választ kapni. A körülmények is fontosak.
2023. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
#3 Egyértelmű hogy nő, csak olvasd el xd
2023. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
Egyértelműen gondolkodás nélkül lépj hátra. Fordíts hátat az egésznek. Ha nem megy egyedül kérj segítséget a férjedtől. Mondj el neki mindent egyenesen. Fog segíteni. A fazont zárd le és többet ne találkozz vele semmilyen úton. Egy paraszthajszál választ el, hogy elbukj, megpecsételd az egész házasságod jövőjét.
2023. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
5+ Ha így teszel, akkor az egész házasságod meg fog újulni.
2023. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Milyen házasságról beszélsz, amikor már elhidegültek egymástól régen? Ezt a házasságot kár folytatni, vagy folytassák, de hűtlenkedjenek továbbra is, a férj is csalja őt már jó régóta. Ez biztos.
2023. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Akárhányan kérdezitek, akárhogy csűritek csavarjátok, ugyan az a fekete fehér válasz van erre.

Lépsz egyet, vállalod a rizikót, elválsz, és mész a másik személyhez. Tudom, nehéz felelősséget vállalni a döntésekért.

Gerinctelenül félre dugsz, ami simán kiderület, aztán majd lesz sírás. Nem érdekel, hogy szar a házasság, akkor le kell zárni, ez nem kifogás, amit csinálsz, az undorító.

Elnyomod az érzést, egy életen át a szemébe hazdusz a párodnak, de cserébe fenntarthatod a látszatot.

Ez van, ilyen az élet, néha kell kockázatni, nem mindig sül el jól, felelősséget kell vállalni.

2023. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Egy normális férfi nem avatkozik bele, lehet csak hülyít, hogy meg tudjon dugni téged, vagy szeretőnek tartson...
2023. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
9-nél a pont.
2023. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!