Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfi masszőr vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi masszőr vagyok, hogy kezeljem, hogy minden harmadik nő többet akar?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem el masszőrként dolgozni és már az első nap szembesültem vele, hogy rengeteg nő (párkapcsolatban vagy házasságban élő) nem csak masszázst szeretne...


Sokan csak egy szexi tangában fekszenek le, de vannak, akik teljesen meztelenül és hát a testbeszédükből, mondandójukból, apró elszólásokból is elég egyértelmű, hogy mit szeretnének.


Természetesen vannak távolságtartó nők is, de 60-70%-ban azt látom, hogy a legtöbben elvárják, hogy ne csak masszírozzam őket.


Ez általában az érettebb nőkre, 40 felett igaz, legutóbb konkrétan a hölgy halkan nyögdécselt, pedig csak a combját masszíroztam...


A gondom, hogy legszívesebben nem ellenkeznék elképesztően nehéz ilyenkor ellenállni. Végülis ez csak munka nem? Amit a kiens kér azt meg kellene tenni?


Viszont van feleségem, tervezzük a gyereket, szeretem őt. Viszont amikor minden nap van 2-3 ilyen "véletlenül nagyon szexi" ruciban jövök masszázsra, félreérthetetlen jelzéseket adok, kitolom a popsit, stb. nők, akkor az ember elgondolkozik.


A munkahelyváltás nem opció most, ezzel tudok akkor és amennyit dolgozni, pár évig muszaj ezt csinálnom.


Egyébként van másik férfi masszőr ismerősöm és róla pl tudom, hogy kb. minden harmadik, negyedik nő csak a szex, erotika miatt megy masszázsra. Ez ennyire elfogadott lenne?


Nők, ti ki szoktatok kezdeni a férfi masszőrrel? Vagy csak engem találnak meg?

31 F


2023. ápr. 22. 10:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
88%
Ez troll kérdés gondolom. Én nő vagyok, járok masszázsra, van pár barátnőm, aki szintén, de sose tekintünk ÚGY a férfire. Inkább a férfiak fantáziája ez, mint ahogy probléma is, mikor a férfi megy a nőhöz masszíroztatni és szinte el se hiszi, hogy nincs "happy end"
2023. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
89%

Csak női masszőrhöz megyek, (és csak masszíroztatni).

N.

2023. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
Első köszönöm és értem amit mondasz, elhiszem, hogy Te nem ilyen vagy és a barátnőid ezt mondják. De sajnos sok minden hallok munka közben, az emberek olyan dolgokat fecsegnek ki, amit a barátjuknak, barátnőjüknek sem mondanak el. Ezért én fenntartással kezelném, hogy amit tudsz másról az tényleg úgy is van-e. Persze lehet, hogy ők pont nem ilyenek, nem mindenki ilyen. Csak maga a jelenség furcsa, hogy ilyen nagy számban.
2023. ápr. 22. 10:22
 4/69 anonim ***** válasza:
78%

Ugye ez kitalált történet?


Hogy lehet, hogy szereted a feleséged, de másokkal csalnád meg? Érthetetlen. Ha valakit szeretsz, tényleg szeretsz, akkor ilyesmi eszedbe se jut. Ez egyedül, akkor történhet meg, hogy nem vagy szerelmes, nem szereted, nem tiszteled a párod.Nem megfelelő számodra valami vele kapcsolatban, mint pl. főleg a szex, vagy nem tart férfinak, nem nézed te nőnek. Ilyen esetekben le kéne ülni, hogy megbeszéljétek mi bibi és helyrehozni ha lehet. Természetesen ha nem megoldható a probléma, mint már nem szereted, akkor el kell válni és azzal fekhetsz le, akivel akarsz. Munkahelyen egyébként nem kéne, mert ha kiderül úgy kivágnak, hogy a lábad nem éri a földet és búcsút inthetsz a masszőr pályafutásodnak.

40 éves fajta kiéhezett luvnyák különben miért érnek többet, mint a házasság és a feleség? Hogy lehet egyáltalán, hogy olcsó numerak miatt tönkretennéd a házasságod és a karriered?

Feláll a f@sz és akkor vége az életnek, vagy mi? Komolyan nem értem.

2023. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem, ha szexi fehérneműket hord mindig, miben feküdjön ott?
2023. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
18%
Amelyik nő férfi masszőrhöz megy, az nem csak masszázst akar :D Amúgy nem lennék masszőr felesége, az fix…
2023. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
21%

Én is nagyon sokszor elgondolkodtam már, hogy szívesen eljárnék valami szexi férfi masszőrhöz ugyanezért. Bár én nem vagyok házas.

De én is meglepődve olvasom, hogy ezek szerint mások is?!

N34

2023. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha házas vagy és régóta együtt vagytok tudhatod, hogy a kezdeti szerelem egy idő után elmúlik és mély szeretet, kölcsönös tisztelet lesz belőle. A kapcsolat eleji szerelem egy biokémiai folyamat. Én nem akarom megcsalni a párom, pont azért írtam ki a kérdést, mit tegyek. Viszont ha napi szinten textilt ledobott nők nyögdécselnek, miközben masszírozok, nincs olyan ember, aki ne gondolkodna egy pillanatra is el, ne lenne erekciója. Aki mást mond, az hazudik vagy teljesen asszexuális.
2023. ápr. 22. 10:26
 9/69 anonim ***** válasza:
60%
#8 persze, ez igaz, felesleges is túlidealizálni a dolgot. Nekem a személyi edzőm volt 5 éve a párjával, mikor jártam hozzá, aztán mégis írogatott nekem, hogy mennyire feláll neki, mikor guggolok meg ilyenek…ezek a szakmák ezzel járnak, csak ellen kell tudnod állni, vagy válts szakmát.
2023. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
#7, sokan sajnos nem csak gondolkodnak, hanem ezt csinálják. Amikor a vendég megkérdezi egy huncut mosoly kíséretében, hogy vársz még utánam valakit? Akkor az elég egyértelmű, ilyenkor pedig férfiként nem egyszerű talpon maradni.
2023. ápr. 22. 10:29
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!