Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnék ebből kigyógyuln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ebből kigyógyulni, hogy ha észreveszem, hogy tetszem valakinek, engem is elkezd érdekelni az illető? Hosszú kapcsolatban vagyok.

Figyelt kérdés

30as nő vagyok, 12 éve vagyunk együtt a párommal, 10 éve együtt élünk.


Soha nem csaltam meg, csók sem volt mással, de az évek során többször is előfordult, hogy észrevettem, hogy ha egy ismerős, kolléga, akárki elkezd velem flörtölni, másképp néz rám, akkor én is elkezdek róla fantáziálni, nekem is “megtetszik”, pedig addig észre sem vettem férfiként.


Nagyon bosszantó, hogy ez most már szinte évente megtörténik, és az elmúlt hetekben lett egy új kolléga, aki nagyon kedves velem, úgy látom, hogy flörtöl, de fiatalabb is, egyáltalán nem az esetem, de azon kapom magam, hogy egyre többször eszembe jut.


Már felismertem magamban ezt a mintát, de nem tudom mit tehetek ellene.


Nem akarok félrelépni és szakítani sem, de szeretnék a lelki nyugalmam érdekében valamit tenni, hogy jobban tudjam kezelni az ilyen helyzeteket, bármilyen tanácsnak örülnék.



2023. szept. 5. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Tanácsot nem igazan tudok adni, viszont én a helyedben nem érezném magamat rosszul emiatt. 12 év viszonylag sok idő, teljesen normális, ha az ember fantáziája elkalandozik, ez ellen nem tehetsz. Egyedül a hűség az, amiről dönthetsz, vagy épp a szakítás, ha úgy érzed, hogy mással szeretnél lenni.
2023. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
A probléma gyökere, hogy a párod mellett nem érzed magad nőnek. Nem bókol annyit, nem flörtöl veled, nem visz randikra, csak vagytok, mint két befőtt egymás mellett a polcon a spájzban. Elmúlt a varázs nagyon rég és te szeretnéd újból átélni. Szeretet és-vagy figyelemhiányos vagy így tudatalatt máshol keresed. Nem akarod mwgcsalni, de megfogod, sőt már hűtlen vagy érzelmi síkon hozzá. Már csak a fizikai fog érvénybe lépni előbb vagy utóbb, elvégre ami nem késik az nem múlik. Szeretheted te, mint embert a párod (keveredhet olykor fellángolással is), ragaszkodhatsz te a sok együtt eltöltött évekhez, a közös pillanatokhoz nyugodtan, de ez kevés és meg is mutatkozik. Pontosan abban nyilvánul meg, hogy más férfiakra hogyan reagálsz. Döntsd el, hogy megcsalod a párod, nyitott kapcsolatban lesztek, vagy szakítasz. Rajtad múlik.🤷
2023. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A felületes bókok kedvességek flörtök pláne munkahelyen, még nem jelentik azt hogy kellenél is.


Velem egy rakat pasikollega azt érezteti milyen szép vagyok meg tetszem meg milyen jo lenne egyutt, közben párjuk js van es egyszer nem hívtak pl randira. De képesek éveken àt ezekre. Csupán mert jó légkör jó kollektíva érzést ad.

2023. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyi flörtöt nem kell komolyan venni, 2.vagy szakíts vagy éljetek nyitott kapcsolatban pároddal..ha kifelé tekintgetsz😁
2023. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell tenni semmit. Nem bűn, ha a kolléga tetszik, vedd boknak, hogy észrevesz. Aztán mehet mindenki a dolgara.
2023. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!