Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm hazudott, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hazudott, az exével töltötte a napot (állítólag nincs köztük semmi). Mit tennétek a helyemben? - Szakítsak, vagy veszekedjünk (amiből talán szakítás lesz), vagy tegyek úgy mintha nem tudnék róla (és ismerkedjek én is)?

Figyelt kérdés

Csak néhány hónapja vagyunk együtt, az exe mindig is problémás volt, most is van valami nyűgje, hogy meghalt valakije, és a barátnőm vigasztalja (mert megsajnálta, nincs senkije, barátok maradtak, stb).


Sajnos ma lemondott egy közös programot, közben meg az exével volt! Véletlenül tudtam meg, és ez eléggé kiverte nálam a biztosítékot...


Gondolkodtam a szakításon... próbálhatnánk megbeszélni is, de veszekedés lenne a "nem történt semmi, csak segítettem neki, miért nem vagy együttérző" hozzáállás miatt... és van a harmadik opció, hogy vele maradok (mert sok minden jó vele), közben meg elkezdek titokban ismerkedni...


Mit tennétek a helyemben?

(30 körüliek vagyunk)


2023. szept. 6. 19:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy mit csináltak,de a szemedbe hazudott,na ez a durva.

és nem akarlak még jobban fel dühíteni,de pont így szoktak félre lépni,mikor

az egyik azt hiszi hogy a másik simán bent dolgozik a melóhelyen,

közben meg szabin van,és nyilván nem sakkozni megy titokban.

2023. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!