Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ő most dugni szeretne vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő most dugni szeretne vagy csak viccből flörtölget?

Figyelt kérdés

Esküszöm nem tudom mizu mert sokmindenkivel flörtöl a csaj. De most nálam kicsit azért konkrétabban tolja, arra kíváncsi hogy lefeküdnék-e érzések nélkül bárkivel meg ilyenek

Olyanokat mond hogy engem fog az utolsó megbeszélésekre rakni csak hogy legyen egy kis időnk meg ilyenek. És kajak az utolsó megbeszélése én leszek. Facen szivezi az összes posztot amin rajta vagyok. Egy bökkenő van, van egy férje is. Emiatt gondolnám hogy nem szeretne velem dugni és hogy csak viccelt. Nem egy olyan ember vagyok aki érzések nélkül szexel másokkal.. és ezt mondtam is neki


2023. szept. 13. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet simán, hogy csak hergel. De az is, hogy tényleg akarja.

Manapság bármi lehet.

Tégy úgy, ahogyan neked a legjobb. Ha nem esik jól, nyugodtan utasítsd vissza, vagy fogadd el az ajánlatát, ha már úgy kínálja magát.

2023. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

"engem fog az utolsó megbeszélésekre rakni" - He?


Az ilyen egyáltalán miért foglalkoztat téged?

2023. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kacérkodik is és benne is lenne a szexben is akár, ha kezdeményeznél
2023. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!