Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom több nővel chatel, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom több nővel chatel, most lebukott. Hogyan álljak bosszút?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk, általában hétvégén találkozunk. Ilyenkor a telefonja le van némítva, éjszaka a párnája alá dugja.

Rákérdeztem többször is, nem csal meg- ezt mondta.

Sikerült bele olvasom a messenger üzeneteibe. Egyszerre 5-6-7 nővel chatel, szédítí őket.

"Mikor bujunk?"

"Mikor jössz hozzám?"

"Most is rád gondolok"

-típusú üzenetek minden hölgynél megtalálhatók. Az,hogy fizikai megcsalás történt e,erről nem tudok.

Pár üzenetváltást kinyomtattam, bizonyítéknak.

Én már megnyugodtam,kitomboltam magam. Nem szeretném a kapcsolatot folytatni vele,hiszen nem becsül meg, nem viszonozza az érzéseimet.


Hogyan hozzam a tudomására,hogy tudok a chateléseiről?

Esetleg egy jó tipp, hogyan adjam át neki a kinyomtatott bizonyítékot, vagy valami emlékezetes bosszú?



2023. szept. 13. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy.
2023. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Abban mi a bosszú, hogy oda adsz neki pár papírt?

Ő írta, nem lesz benne semmi új számára.

Az meg hogy lelépsz, írtad, van 5 másik a helyedre.

2023. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Közlöd vele hogy vége...legyen a többivel és kész. Tilt és ennyi.
2023. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Esetleg élhetsz egy boldog életet - nélküle.
2023. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Álprofilról chatelj vele, beszélj meg egy randit aztán lepd meg.
2023. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
AZt is megkérdőjelezném, hogy csaja vagyok e- , mert ahogy kinéz ez az egész úgy nézz ki, mint ha mindegyik csajnak azt ígérte volna, hogy csak ő barátnője, de lebukott mert ezek szerint te nem az egyetlen hanem mondjuk 3ik barátnője vagy
2023. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen görény annyi plusz időt sem érdemel, hogy bosszút állj. Dobd ki és légy boldog nélküle. :)
2023. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg a többi csaj tudtára adhatod a szitut
2023. szept. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Minek ezen lovagolni, latszik hogy nem illetek ossze
2023. szept. 14. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennek alapján nem úgy tűnik, mintha olyan sokat jelentenél ennek a hapsinak, szóval a "bosszú" nem érne célt, mert mivel tudnád bántani, mivel tudnál kellemetlenséget vagy fájdalmat okozni neki? semmivel...Elhagyod, ok, de van 5 másik a helyedre, marha nagy veszteség neki...Esetleg azzal kellemetlenkedhetsz, hogy valamennyi chatpertnerének elküldöd, hogy kikkel osztoznak még a figyelmen, hogy csinálhatják grouppenban is ennyi erővel, aztán egyszerre marad nő nélkül :)
2023. szept. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!