Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom több nővel chatel, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom több nővel chatel, most lebukott. Hogyan álljak bosszút?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk, általában hétvégén találkozunk. Ilyenkor a telefonja le van némítva, éjszaka a párnája alá dugja.

Rákérdeztem többször is, nem csal meg- ezt mondta.

Sikerült bele olvasom a messenger üzeneteibe. Egyszerre 5-6-7 nővel chatel, szédítí őket.

"Mikor bujunk?"

"Mikor jössz hozzám?"

"Most is rád gondolok"

-típusú üzenetek minden hölgynél megtalálhatók. Az,hogy fizikai megcsalás történt e,erről nem tudok.

Pár üzenetváltást kinyomtattam, bizonyítéknak.

Én már megnyugodtam,kitomboltam magam. Nem szeretném a kapcsolatot folytatni vele,hiszen nem becsül meg, nem viszonozza az érzéseimet.


Hogyan hozzam a tudomására,hogy tudok a chateléseiről?

Esetleg egy jó tipp, hogyan adjam át neki a kinyomtatott bizonyítékot, vagy valami emlékezetes bosszú?



2023. szept. 13. 22:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a többi csaj előtt kellene lebuktatni..bár ha ennyi csajt összeszedett, akkor helyettük is lesz még más.😀Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Igazi érzései nincsenek senki felé és neki soha nem is lesznek. Lépj túl rajta. Ez lenne a legjobb.
2023. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is annyi, hogy mondd el a tobbi lanynak, hatha hoppon marad a pasi plusz segitesz donteni a lanyoknak. Ezenkivul pedig nem is erdemes tobb szora.
2023. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Tarts szeretot :)
2023. szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
5-6-7 nő, te jó ég, honnan emlèkszik rá, hogy kinek mit mondott eddig?
2023. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
szerintem az elég bosszu lesz neki hogy elhagyod. ha valami nagyon csunyát csinálsz, azt vissza kaphatod
2023. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

olyan nincs hogy ne legyenek irantad erzesei, biztos szeret valamennyire csak nem tisztel es egy fereg.

van egy haverom aki szeret egy lanyt de kozben mindig chatel mas csajokkal, de ez nem azt jelenti hogy nem szereti a baratnojet. biztos szereti valamennire ha vele van.

2023. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%
csald meg a haverjaival, én ezt tettem :P
2023. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem kell visszavágni, csak többet ne szólj hozzá.
2023. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!