Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lenne a normális lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a normális lépés?

Figyelt kérdés

Nemrég megtudtam,hogy barátnőm az egyik barátjával folytatott alkalmi viszonyt az idő alatt ami idő alatt mi beszélgettünk.


Rákérdeztem,szemrebbentés nélkül tagadja a dolgot,de láttam a beszélgetést,nem mondtam neki,de tudom az igazságot.


Nem az érdekel,hogy mit csinált előttem hanem a hazugság.

Nem akarom felkapni a vizet,de ennyi erővel bármit mondhat ha úgy hazudik mint a vízfolyás ahogy észrevettem.


Ti mit lépnétek az én helyemben?



2023. szept. 18. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Honnan tudod, hogy lefeküdtek, tartottad a gyertyát? Amúgy ha igen, vagy a fiú kotyogta el és van rá bizonyíték (üzenetek, képek), akkor döntsd el hogy kell neked hazug illető vagy se

(Nekem nem kéne).

2023. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor még dugja azóta is
2023. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért kellene beszámolnia arról, előtted kivel volt?

Ha melletted csinálta volna, lenne miért hisztizni.

Ha meg csak a haverod állítására alapozod, az nagyon karcsú.

2023. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi az hogy mialatt beszélgettetek? Tehát nem volt kimondva hogy exkluzív a párkapcsolat nem? Tehát addig a pontig azt csinál amit akar, nem kell beszámolnia.

A morális oldala már más kérdés. Nyilván nem tette volna meg ha komolyan gondolja veled…

Én hagynám.

2023. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1

A srác haverja kettyintette el magát majd belenéztem a barátnőm telójába és messengeren stimmel a dátum. Azért kérdeztem meg tőle,hogy volt e vele valami.


Majd még mindenek előtt amikor nekem gyanúm sem volt az egészról rengetegszer volt benne a híváselőzményekbe a csávó,aztán az volt rá a reakció,hogy "csak valami kellett az egyetemhez neki"

Akkor nem néztem meg a telót,elhittem neki csak pont feküdtünk az ágyon és láttam.



#3 Nem kell beszámolnia csak akkor mi már pont együtt voltunk amikor ezek történtek,hogy elcsuklott a hangja a telefonba majd lenémítja és hasonlók.

2023. szept. 18. 16:01
 6/11 A kérdező kommentje:

#4

Akkor még kimondva nem volt,rá lett kimondva 2-3 napra,hogy mi együtt vagyunk

2023. szept. 18. 16:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Szakíts vele!


(#1)

2023. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Miért kellene beszámolnia arról, előtted kivel volt?"


Vágod, hogy ismerkedés alatt? Kvázi simán lehet, hogy miközben a kérdezővel chatelt, közben ott volt benne az alkalmi faszija...


Szerintem is hagyd.

2023. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Semmiről nem kellett beszámolnia,csak egy kérdést tettem fel,amit szerintem jogos,ha kapcsolatba van az illető.

Mondhatta volna azt is,hogy "igen,még jóval előtted" és kész,semmi vita én sem csípem a számonkérést meg a konfliktust.


De láttam rajta,hogy hazudik azért néztem bele a telójába és ott kiderült,hogy jogosan volt rossz megérzésem mert kapcsolatunk elején "félrement."


Lehet azóta nem csinált semmit,csak mivel nem mondd igazat így hogy bízzak meg benne?

2023. szept. 18. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogyan írták előttem, tuti együtt vannak azóta is. A hívás előzmények kapcsán is biztos hazudott. Szakíts vele.
2023. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!