Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ezt is nézni komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ezt is nézni komoly lépés előtt?

Figyelt kérdés

Az zavar benne hogy egyszerűen nem csinál itthon semmit munka után. Hazajön fürdik, eszik meg mobilozik.

Nem úgy mint más aki munka után mondjuk hazáér kifújja magát utána mondjuk felmos, vagy porszívóz vagy rendet tesz a szekrénybe stb. 4éve élünk együtt de szó szerint még munka után nem állt neki mondjuk porszívózni se semmi itthoni teendőnek


Én ezeket munka után megcsinálom, és amint ez kész utána pihenek. Múltkor nekiálltam este 6kor felporszívózni, ő már ekkor rég itthon volt nyugiba tvzett és megkérdezte hogy ilyenkor porszívózol?- mondom igen mert most van időm. Észre se vette h mondjuk a 3ruhát leszedje a szárítóról pl..


Kis lakásban élünk, de hiába hoztam fel neki a témát hogy én ilyen hozzáállással nem vállalok gyereket és nem költözök kertes házba, mert félek mint ahogy itt is, kb itt is a nyakamba szakad minden és utána a gyerek lenne a kibúvó. 34f


2022. márc. 18. 08:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%

Jaa, hogy te vagy a férfi. Áh, így már más. Majdnem belinkeltem Kazal László - Major Ida: Egy rendes férj c. számát.


Hiába, ma már a nő is lehet férfi... Ezt hozta ránk az emancipáció. De persze erről ÍGY beszélni barbárság. Sajnos ezzel nincs mit tenni, úgyis megkapod, hogy "nem vagyok házicseléd", vagy keresel egy dolgosabb nőt.

2022. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noren1989 ***** válasza:
40%
Hát, apa...mióta pazarlod ezzel a nővel az idődet?
2022. márc. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
És neked ez tényleg NÉGY ÉV után lett probléma ?? Eddig miért nem beszéltél vele erről ?
2022. márc. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Haver, jó hogy időben észbe kaptál, nem csak a farkaddal gondolkozol, ezzel még sokra viheted! Sokan belemennek a házasságba, csak mert a másik megengedi hogy szaporodjon vele, aztán a gyerek után jönnek rá, hogy a háziasszony szerepet is rájuk osztották. Mondhat bárki bármit, egy ilyen nővel én sem élnék együtt.
2022. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%

Azt kihagytad, hogy te azért érsz rá minden nap takarítani, mert anyádék boltjában tinglitanglizol alibiből, az a szerencsétlen meg két helyen dolgozik.

Őszintén eleinte elhittem ezt a sztorit, de már szinte biztos, hogy te is csak bértroll vagy itt. Havonta 1-2x bedobod ezt a gumicsontot aztán lehet rajta csámcsogni.

2022. márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Beszéltem neki erről de igazán eredménye nem volt.

Viszont úgy gondoltam hagyok időt a változásra mert nem vagyok az a típus aki az első gond után lelép és újat keres

2022. márc. 18. 08:46
 7/23 Noren1989 ***** válasza:
45%

Bátya, a gond az, h ez preferencia. Ha az anyajáék nem tanították meg, nem te fogod.


Na, hány éved volt benne? Csak 4, vagy inkább 6 lesz az?


34évesként még nem késő, de ettől a nőtől full praktikus lenne megszabadulnod.

2022. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Ne etessétek a trollt. Itt az a mese, hogy a szegény kérdező rokkant nyugdíjasként a szülei kisboltjában dolgozik, a barátnője meg dolgozik és vállalkozása is van. A lány mivel rengeteget dolgozik csak hétvégén takarít, és ezt a kérdező nem tudja feldolgozni, mert szerinte minden nap "illik" órákig takarítani.

Nyilván kamu az egész, mert már évek óta írogatja ki ezeket és soha nincs semmi változás, vagy előrelépés, csak szidja a csajt, hogy nem takarít minden nap.

2022. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ez igaz, kb. 2 hetente leírja, hogy ez a baja a nővel.

Ha ez neki akkora probléma, akkor miért nem szakít vele?

Aki 4 éve ezen kattog, és nem változtat (ezek szerint nem olyan rossz a nő, mint ahogy beállítja) annak nem ártana egy pszichológus.

2022. márc. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Akinek a háztartás az élete csak es ez van prioritáson azt messzirol kerulni kell.

Sajnalom a párját.

2022. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!