Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
A fiú barátomnak tetszem (nekem is ő és ezt tudja is), viszont akkor lángolt fel köztünk ez az egész, amikor neki már 2. éves kapcsolata volt. Azt mondta hogy nem akar mindent romba dönteni amit a barátnőjével felépítettek és hogy maradna a kapcsolatban. Igen, csak hiába próbáltunk kültéri programokat szervezni sima barátokként, mindig az lett a vége hogy lefeküdtünk és csókolóztunk. Akkor megkérdeztem tőle hogy ha a barátnővel akar maradni, miért jövök én folyton a képbe. És azt mondta hogy nem érti, mert szereti a barátnőjét, jó vele a szex, de engem is kíván. Amikor azt kérdeztem hogy ha már megcsalja akkor miért nem célszerűbb kilépni a kapcsolatából? Akkor meg a nem tudom volt a válasz meg hogy ők már összeszoktak stb. Nyáron majdnem lebukott a barátnő előtt és akkor megbeszéltük hogy most már ténylegesen sima barátokként folytatjuk. Erre hétfőn a barátnője ágyában megint lefeküst velem...mit csinál ez a fiú?

2023. szept. 27. 17:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Jobb 2 mint 1
2023. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Két punci jobb, mint egy punci. Nem fogja miattad soha otthagyni a barátnőjét, de ha a csaj kidobja akkor is lesz melléd valakije. Te nem vagy neki elég és nem is leszel. Amúgy meg egy gyáva sunyi gerinctelen szar, gratulálok, hogy van gyomrod egy ilyennek széttenni a lábaid 🤮🤮
2023. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

Elég gerinctelen alak, hogy egyszerre két nőt szopat és nem a szexre gondolok.

Az sem szép, hogy rendszeresen csalja a barátnőjét, de közben meg téged is talomban tart.

A helyedben beszélnék a barátnőjével, hogy mi a helyzet, mert a pasi megérdemli, hogy két szék közül a földre essen.

2023. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%

És te miért csinálod ezt a másik lánnyal?

Majd ha téged is csalni fog mással, írd meg mit érzel.

2023. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
64%
Based
2023. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
10%
Ismerős helyzet. Nekem is imponál, ha több nővel lehetek.
2023. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
A fiú csak használ téged. Megmondta, h szereti a nőjét és vele akar maradni. Te meg ezekután is lefekszel vele... hát ez elég megalázó neked. Én nem hagynám ezt a helyedben.
2023. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem érsz annyit a fiúnak, h miattad szakítson.
2023. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Nekem fura hogy hogy lehet valakit rendszeresen megcsalni, akit szeretsz

Legalábbis én ha szerettem valakit, rá se tudtam nézni másra

2023. szept. 27. 18:48
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

És az nem fura, hogy ha valaki szeret valakit, akkor vele akar lenni? Tehát ha a puncidon kívül másra is kellenél, akkor mindent megtenne érte, hogy veled legyen? Hogy ha szeretne, akkor veled lenne?

Ja, persze, ez nem fura egyáltalán :))) Édes kis kapcarongy vagy, egyem a szíved.

2023. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!