Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, miért olyan “nehéz”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért olyan “nehéz” megbocsátani egy egyszeri félrelépést?

Figyelt kérdés

Hiszen a nevében is benne van, hogy az egy téves dolog volt, sorry. Akkor valami miatt nem volt önkontroll.

De nem vagyok belé szerelmes, csak a teste kellett, és a változatosság.

Et azért két év után szerintem elnézhető. Vagy tényleg ennyire gáz, hogy már harmadik napja alig szól hozzám?



2023. okt. 1. 03:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

engem ez soha nem zavart... a szex meg a szerelem két külön dolog, annyi a különbség, hogy a férfiak 80%-ért ezzel egyet a nőknek meg a 20% :D de azok se vallják be mert a többi nő lenézi őket ezért...

hát engem holtra nem érdekel, hogy ha egyszer egyszer csupán fizikailag összejön egy másik nővel, csak húzzon gumit. Az érzelem az más.

2023. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

1, akkor nyilván a férfiakat sem kellene, hogy zavarjon az egy félrelépés, ugye?

2, személy szerint a legfontosabb dolog számomra egy kapcsolatban, az a bizalom. Az egyszeri félrelépés is tönkrevágja. A bizalmat meg elég egyszer elveszíteni.

2023. okt. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem elnézhető. Mert átverted, elárultad, megtört a bizalom, ráadásul tiszteletlen voltál vele szemben. Nagyon sokat fel kell áldozni az önbecsülésből ahhoz, hogy egy ilyen árulást elfelejtsen valaki.

Nem is az a nagy gond itt, hogy mással szexeltél. Hanem azzal, hogy nem kommunikáltad a problémát (hogy vágysz másra, nemjó a szexuális életetek vagy hiányzik valami a kapcsolatból), hanem a párod hata mögött cselekedtél.

2023. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
15%
Én mebocsájtanék, nekem is kell néha a változatosság.
2023. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 tandris45 ***** válasza:
100%

Én férfiként sem tudom megbocsátani.

Nálunk most derült ki egy véletlen folytán hogy a feleségem még a kapcsolatunk elején megcsalt ez 6 éve volt 4 éve vagyunk házasok.

Már 3 hete nem nagyon szólok hozzá.

35 F

2023. okt. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!