Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik bocsátottak vagy akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik bocsátottak vagy akiknek bocsátottak már meg félrelépést. Hogyan történt a megbocsátás? Mennyi időbe telt és minek hatására történt és hogyan, milyen szituban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos nem tudod elfelejteni.
2023. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem aki megbocsájt az nem fogja elfelejteni soha, mindig benne lesz, hogy megtette és vajon megteszi-e újra, úgyhogy hagyd el.
2023. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Egyszerűen kihúzta belőlem, látta, hogy valami nem oké. Szét sírtam magam, nagyon megviselt, elmondhatatlanul megbántam, ezt látta is rajtam. Elismerte a saját részét a dologban, megbeszéltünk mindent, azt is min kell változatnunk a jövőben. És ennyi. Lapoztunk, feldolgoztuk, éljük boldogan az életünk azóta is.
2023. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Már sokszor volt itt ez a kérdés,keress vissza.

Egyébként rohadt nehéz dolog, és csak akkor fog működni,ha mindkét

fél még akarja ugyanúgy folytatni tovább.

Ha már nincsenek érzések valamelyik fél részéről,nem érdemes megbocsájtani.

2023. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
3: Azt te csak hiszed. A párodban minden nap ott motoszkál a gondolat, hogy vajon mikor teszed meg újra.
2023. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem motoszkál. Az én férjem nem egy önismeret és önbizalom nélküli szar. Ha úgy látta volna, nem tudja magát túltenni rajta vagy nem tud megbocsátani, nem lennénk ma együtt. Én sem pörgök azon, hogy 5-10 éve milyen sérelmet követett el ellenem, ha egyszer megbocsátottam.
2023. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez így van, ez az igazi megbocsátás. A megbocsátok de nem felejtek, az nem megbocsátás. Meg az éljünk egymás mellett.
2023. ápr. 4. 11:39
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Megbocsájtani én is tudok, de felejteni nagyon nehezen. S ki egyszer félrelépett és megbocsájtottam neki csak visszaélt a bizalmammal. Megbocsájtok, de az az nő nem érdekel már többé.


F40

2023. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Szíved joga, attól még másokat érdekelhet.
2023. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8

Oké, és akkor mi a megbocsátás nálad, miben nyilvánul meg? Hogy nem hordod el mindennek meg nem veted a szemére? Ez nem megbocsátás, ez egy alap tulajdonság lenne

2023. ápr. 4. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!