Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat, miért nincs bűntudatom?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, van egy gyerekünk. Megismerkedtem valakivel, aki annyira lázba hozott mint meg soha senki. Egy alkalom volt. Nincs bűntudatom. Ez azt jelenti, nem szeretem már a párom?
2023. okt. 11. 18:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Azért látszik, hogy a 73 és 62 százalékos válaszolóban sincs gerinc, lepontoznak mindenkit, aki szerint elítélendő a párod képébe hazudni. :D
2023. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén szólva azért, mert rossz ember vagy.
2023. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A feleség vagyok.
2023. okt. 11. 19:08
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
Mocskos férfiak!!
2023. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
Ne várj megértést. Te tudod az érzéseidet. Itt csak megvetést kapsz. az ember eljut oda, hogy kell egy szerető. Ha nem akkor vagy aszexualis vagy ritka szerencsés párt választott. Rengetegen csalnak. Ne verd nagy dobra és csináld.
2023. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
39%
10-es! Nem mindegy? Dolgozik a kettősmérce! Agyatlan.
2023. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34%

ezen pont sz@r lenne rá jönni hogy 10 évet voltam veled, szerintem el vállnék tőled amint lehet de úgy hogy te mész saját pénzen albiba a gyerek meg marad velem.


tudod az van ha nem jó a kapcsolat akkor lehet szakítani vagy válni és után hogy kivel dugatod magadat ahhoz senkinek semmi köze. viszont te nem vagy gerinces csoda hogy gerincre tudott vágni a pasi.


szólva mindenkinek jobb lenne ha magadtól lépnél ki a férjed életéből úgy hogy ne ő járjon anyagilag rosszul hanem inkább te.


és ezek után az új pasidat ne csald meg ha lehet te címeres r*.

2023. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
29%
10 év után kinek van bűntudata?
2023. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#17 Aztán mehetnnél te albiba a saját pénzeden, a gyerek meg a lakás meg nála maradna. :D
2023. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
11 év után,szintén nincs bűntudatom.. bár volt oka ami miatt megtettem az első lépést! És utána a függőség maradt,amit azóta sem bánok, ez egy ördögi kör🤷‍♀️N
2023. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!