Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a férjem,2 gyermekü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem,2 gyermekünk van, és nem érzek bűntudatot. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, lassan 9. éve alkotunk egy párt a férjemmel. Van két csodálatos gyermekünk, 4 illetve 2 évesek.

Mióta megszületett a 2. gyermekünk, kifejezetten kevés figyelmet kaptam a páromtól. Ő úgy gondolja, a hátralevő életemet a 4 fal között fogom tölteni, és csupán "háziasszony" szerepet szánna nekem, holott én is legalább annyit dolgoztam korábban, mint ő, tehát egyformán sokat keresünk ami a családi kasszába megy. A férjemmel az a legnagyobb konfliktusforrás, hogy amíg ő hetente 4x2 órát munka után eljár sportolni, ezt nekem nem "engedi" meg gyerekek mellett, továbbá azt sem, hogy barátnőzni, esetleg néhanapján kicsit kikapcsolódni eljárjak itthonól. Makulátlan előéletem van, sosem voltam hűtlen, a frjem az első az életemben.

A történet lényege, hogy megismerkedtem egy férfival, ő egy egy gyerekes apuka aki éppen válik a feleségétől.

Elképesztő az összhang közöttünk, na meg a kémia is, ennek köszönhetően megcsaltam vele a férjemet, többször is. Ez a titkos "kapcsolat" már lassan másfél hónapja tart, és a legrosszabb az, hogy azt gondoltam, mennyire meg fogom bánni, és majd mekkora bűntudatot fogok érezni, ehelyett semmi ilyesmit nem érzek, csupán azt, hogy minden egyes találkozást nagyon várok ezzel a fiatalemberrel.

A férjem egyébként tökéletes apa, a gyermekeink imádják őt, "csak" rólam felejti el, hogy nem csupán anya, de nő és feleség is vagyok egyben, a másik szabadságát pedig nem lehet korlátozni.

A kérdésem az, hogy mit tegyek? Lehetek e elég önző anyaként, hogy feláldozzam a házasságom és a gyermekeim boldogságát vagy éljek továbbra is áldozatként a szürke hétköznapokban, csak hogy meglegyen a családi béke? Zárjam le ezt a kapcsolatot?

Mielőtt bárki feltenné a kérdést, nem kalandvágyból kezdtem bele ebbe a "románcba", és nem hajt semmilyen újdonság varázsa. A fiatalember sem szórakozik velem, és nagyon is tisztában van ő is és én is az esetleges helyzet következményeivel. Nagyon diszkréten kezeljük ezt a dolgot, magától esélytelen, hogy kitudódjon.


Negatív, becsmérlő kommenteket nem kérek, ellenben aki járt már hasonló cipőben, attól nagyon szívesen elfogadnék tapasztalatot illetve segítséget, hogy hogyan tovább.



2017. márc. 1. 14:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
szerintem korai még bármit csinálni. 1,5 hónap nem nagy idő. várj és ki fog derülni, hogy a másik mennyire komoly vagy a férjed hajlandó-e változni... rajtad bizonyosan fogja előbb-utóbb látni a változást. ha meg nem, az legyen az ő baja.
2017. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy a fiatalemberrel 8 hónapja ismerjük egymást, de intenzív kapcsolatban 2,5 hónapja vagyunk, a megcsalás pedig 1,5 hónapja történt.
2017. márc. 1. 14:32
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Beszélj a férjeddel, hisz nem normális, hogy korlátozza az életedet.

Ha nem hajlandó változtatni, akkor dönts: vagy leéled az életed áldozatként, vagy lépsz.

2017. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26%
Úgy tovább, hogy felvállalod, amit tettél. Ha semmiképpen nem akarod rendbe hozni a házasságod, indítsd el a válást. Ragyogó esélyeid vannak, a gyerekeket megtarthatod, kapsz majd családi pótlékot, családi adókedvezményt, pótszabadságot, és még tartásdíjat is a férjedtől. Hogy a gyerekek hogy élik meg? Kit érdekel? A lényeg, hogy jól érezd magad!
2017. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
En lepnek. Lehet hogy sosem lesz ennel jobb alkalmad es motivaciod meghozni ezt a bator dontest.
2017. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
68%
Ne haragudj meg, nem bántásból írom de nem értem hogy jöttél össze a szeretőddel.Ha az elmondásod alapján a férjed nem enged semmi programot neked, plussz ott a két kicsi gyerek, akkor hogy volt alkalmad megismerkedni vele és összemelegedni?Én azt tanácsolnám maradj a férjed mellett, próbálj meg beszélni vele a gondjaidról.Ha semmi változás nincs akkor is komolyan gondold meg hogy végleg elhagyod-e, mégis csak a gyermekeid apja.Anyaként pedig legyenek a gyermekeid az elsők.Próbáld inkább újra meghódítani a férjedet és hozd rendbe az életeteket.Sok szerencsét!
2017. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6. kommentelő, nevetni fogsz a megismerkedésünk helyén a "szeretőmmel": az óvodában, mert egy helyre járnak a gyermekeink. Szóval nem csajos este keretein belül, hanem a hétköznapi életben... :) Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat! ment a pozitív értékelés!
2017. márc. 1. 14:47
 8/25 anonim ***** válasza:
23%

Természetesen várjál, és ágyazz meg a másik pasas ágyában, hogy a stabilba ülj át. Nehogy feldobd a biztosat! Elég ciki két szék közül a pad alá esni. Utána ha már biztosan összejön az új pali, csomagolj össze és költözz el. A gyerekeket vidd, mutasd be az új aput. Az előző szemétségeiről persze mondj el mindent a gyerekeknek a maguk módján. A félrekúrást hallgasd el, tetszelegj az áldozat szerepében. Bíróságnál sírjál a terrorista férjed miatt, hátha sikerül a fizuja 40%-át is elvenni. Kétheti láthatásnál többet ne biztosíts, mert hát a gyerekeknek is szokniuk kell az új aput, a régi úgysem érdemli meg.


Ha néhány hónap múlva elmúlik a rózsaszín köd, akkor keress egy másik elvált apukát.

2017. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
Tudod sok a tiedhez hasonló férj él ebben az országban. Egy új kapcsolat azonban nem fogja megoldani a problémád. Ezt a férjeddel kell megbeszélned. Nem hiszem, hogy a felvázolt helyzet hosszan tartható lesz vagy neked megoldaná a problémád. Én inkább barátnőznék vagy más programot csinálnék a férjem engedélye nélkül. Sajnos ez sem lesz végleges megoldás. A gondot kettőtöknek kell orvosolni akár családterapeuta segítségét igénybe véve.
2017. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem szereted a férjed, akkor válj el.

Ha a másik pasi szeret, akkor majd befogad.

Ha nem akkor az szar ügy, de mivel az írásod alapján kifejezetten értelmesnek tűntél, illetve a tag is, a szerelem hiányára nem látok esélyt.

2017. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!