Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik/leszbikusok, megtennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/leszbikusok, megtennétek vele, vagy sem?

Figyelt kérdés

ŐSZINTÉN!


A párod nem tudja meg, ingyen van, nincs betegség, nincs terhesség.


Miért igen/nem?


Anoním fórum, nem kell kamuzni.


[link]


2023. okt. 14. 01:11
 1/5 anonim válasza:
92%

Nem, nekem a természetes szépség az ideálom, ez a nő pedig elég messze van tőle, pl számomra túl mű az arca.

Ettől függetlenül a feneke formás, de ez kevés.

2023. okt. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert szeretem a párom, nem vágyom másra egyrészt, másrészt a jó szex az agyban kezdődik, nem érdekel egy vadidegen test csak egy arc, fenékforma, vagy mellméret alapján. Toronymagasan jobb a szex egy olyannal, akivel kölcsönösen szeretjük egymást, mint egy random idegennel. Meg amúgy a feleségem számomra a világ legszebbje, de objektíven nézve is bármelyik haverom szebbnak tartaná, mint a képen látható csajszit.
2023. okt. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kezdenék olyan nővel, aki nem tudja megkülönböztetni a wc-t a mosdókagylótól.
2023. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ott helyben, miért ne? Egyedül az ösztöneim vezérelnek, egyetlen életcélom, hogy jó érzés legyen valamibe beledugni a farkamat. Az nem érdekel, ha a nővel nem kölcsönös a vonzalom, hiszen csak a teste érdekel. Nekem meg ugyanolyan jó érzés dugni meg markolászni, ha nem mosolyog. Sőt...
2023. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sem vele, sem mással. Miért? Mert szeretem a barátnőmet. Persze, lehet, hogy az ember beleszeret másba, de akkor sem a megcsalás a megoldás, hanem a kapcsolat kulturált és tisztességes lezárása.

Egyébként a képen látható hölgy számomra kifejezetten taszító. Lehet, hogy nagy a feneke, de egy darab műanyag az egész csaj.

2023. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!