Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiből, hogyan és miért lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiből, hogyan és miért lesz szerető?

Figyelt kérdés

Itt folyamatosan nyomják, hogy ők sosem voltak és nem is lesznek szeretők.

És a való életben is sokan besértődnek azon, ha felajánlják nekik a pozíciót.

Mármint a nők.


De miért baj, hogy nem kell házicseléd - tojótyúk - szexháziállat - hiteltárs - lakótárs szerepet élned, hanem független lehetsz, és van mellette egy fix pasid?



2023. okt. 17. 09:37
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Leszbikus lányok is írhatnak, hogy ők miért nem kezdenek házas nővel!
2023. okt. 17. 09:38
 2/20 Grizesteszta ***** válasza:
78%
Én évtizedekig feleség voltam, majd - a férjem mellett, titokban- egy nős férfi szintén titkos szeretője lettem. Aztán elindítottam a válást és maradtam szerető. Majd a férfi is elvált és most együtt élünk. Ez az egész döntések sorozata volt, de isten bizony, egyik gondolat/döntés se olyan volt, hogy én most szerető leszek vagy tutira nem leszek szerető. Szerintem alapállapotban egy nő ( de szerintem egy férfi sem) nem így indul neki az életnek, hanem egyszerűen csak boldog/elégedett/ sikeres/jól szituált/stb. akar lenni. És ezt ilyen vagy olyan szerepben tudja elérni. Tehát a cél az elsődleges és a 'keretek' ( egyedül, házasságban/titkos szeretőként, stb.) csak úgy jön. És mi az, hogy 'független lehetsz' egy fix pasival? Ha szereted azt a pasit, akkor kell annyit alkalmazkodnod egy titkos kapcsolatban mondjuk, mint egy együttélésben. És sokkal gázabb kompromisszumokat kell megkötnöd, mint amire az ember egy boldog, sikeres kapcsolatban kényszerül időnként. Szóval a szeretői státusz szerintem nem jobb, nem rosszabb, mint a feleségé, egyszerűen ez az 'éppen aktuális keret'. Gondolom, Te se szerető szeretnél lenni, hanem nem akarsz anya/hiteltárs/lakótárs/stb( a szexháziállatot nem sorolom ide, az már gusztustalan)lenni, és ehhez a külön élő, fix baráttal rendelkező szerepet látod ideálisnak. Szóval cseppet hülye ez a kérdés szerintem...
2023. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Szerető lehetsz nyugodtan, de hogy miért foglalt emberrel kéne összefeküdni azt nem. Szexpartner lehetsz, dugópajti szintén, akkor miért a foglalt kell hozzá? Jönnek az érzelmek, amit nem biztos hogy viszonozná aztán hoppon maradsz, mert kirak vagy használ továbbra is. Mi jó van benne?
2023. okt. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2. Köszönöm a korrekt válaszod!


Férfi vagyok. 17 éves koromtól, nálam 10-20 évvel idősebb nők szeretője, és számomra a legjobb dolog. Nem is értem, miért nem él így minden pasi?

Nincs kötöttség, nincs túlzó anyagi elvárás felém, nincs féltékenykedés, nincs gyerek, nincs kínos találkozó anyósjelöltekkel, nincs parancsolgatás a mosogatás-takarítás-nyaralás intézése- ... terén,


Számomra az egyik legnagyobb lecke az volt, mikor 19 évesen feküdtem az akkor 45 éves barátnőm mellett, a hálószobájukban, és elkezdte szidni, meg lesajnálni a férjét. Akkor tudatosult bennem, hogy nem szabad megbízni senkiben, pláne nem nőben.

Pl.: Most is van kérdés az oldalon, ahol leírják nők, hogy kidobnák a pasijukat, ha nyomkövetőt tenne a mobiljAIKra, azaz mind a ketten látnák a másikat! De nem, a nők nem akarják...pedig ők nem rejtegetnek semmit...ugye? >:)

2023. okt. 17. 10:00
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Álmodban voltál te nővel max 😂
2023. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Senkisem tervezi hogy szereto leszek. Megjsmered a masikat kialakul 1 kolcsknos vonzalom aztan az ember sodrodik, sokszir gyenge h ellenalljon. Vannolyan is h valakj a kaland kedveert megy bele aztan a sors ironiaja h megszereti a masikat. Sok hulye mondja h de kinek kezdtel ki vele stb. Az erzelmeket nemmlehet iranyitani, van aki meg nem valo patkapcsolatra de igenyel 1 kis torodest, az meg azert megy bele, es h miert 1 hazassal? Mert ő volt keznel aki vonzonis kedves is kolcsonos is a dolog.
2023. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

Változó, én csak magamról tudom leírni.

Egyrészt amiket felhoztál: nem szeretnék házicselédkedni, barátoknak, családtagoknak, haveroknak, ismerősöknek, rokonoknak megfelelni, előttük "vizsgázni" folyamatosan, az együttélés is túl sok lenne nekem, megfulladnék tőle, programokon pörögni sem vágyom stb.

Másrészt egyfajta "kényszer". Ha az, aki megfog, beindít, vonz, van vele kémia, történetesen foglalt, qrva nagy szívás, de ez van... Nem fogok csak azért független férfiak felé fordulni helyette, mert velük "szabad" (etikus), miközben semlegesek számomra vagy egyenesen taszítanak. Akkora hatalmas mázlim pedig soha a büdös életben nem volt és nem is lesz már valószínűleg, hogy a két feltétel egyszerre teljesüljön, azaz vonzalom + egyedülállóság. Életem nekem is csak egy van, nem fogok olyanokkal lenni, akiket a hátam közepére se', sem örökké csak pókhálósodni, sem kihagyni azt, amire másoknak is van igénye és lazán megadatik nekik, azaz a kölcsönös vonzalmon, működő kémián alapuló, hormongőzben fürdős, agyeldobós együttlétet.

2023. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#4: Azt ugye tudod, hogy aki szidta a férjét az valamikor szerette, de a férj nem volt társa és a közös vagyon, gyerek miatt nem akart válni?


A nők ugyanúgy csalódnak, mint a férfiak. Nem igaz, hogy csakis a nők a bűnösek. PÁRkapcsolstról/házasságról beszélünk - kettő részvevője van, olyan nem létezik hogy az egyik hibátlan, hogy oda került sor hogy szeretőt keress az egyik!


Nyugodtan légy szerető ha neked belefér, de nem jól látod a dolgokat. Olyan előítéletekkel vagy tele a nők iránt, hogy inkább párkapcsolatba se fogsz. Ez szomorú nagyon, de te tudod...

2023. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8. Olvasd el kérlek! https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Nem ellenőrizgetni, csak vészhelyzetre, pl.: kocsilopás, vagy órás késések esetére sem mennek bele a nők a nyomkövetőbe, ami MIND A 2 félre mutat, de elvárnák, hogy 30 éves hitelt aláírjon a pasi? Sajnos ilyenek a nők.

2023. okt. 17. 10:28
 10/20 anonim ***** válasza:
#9: Ugye tudod, hogy sokan hülyéskednek, direkt provokálják a népet? Nem a Gyakori a Szentírás.
2023. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!