Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiből, hogyan és miért lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiből, hogyan és miért lesz szerető?

Figyelt kérdés

Itt folyamatosan nyomják, hogy ők sosem voltak és nem is lesznek szeretők.

És a való életben is sokan besértődnek azon, ha felajánlják nekik a pozíciót.

Mármint a nők.


De miért baj, hogy nem kell házicseléd - tojótyúk - szexháziállat - hiteltárs - lakótárs szerepet élned, hanem független lehetsz, és van mellette egy fix pasid?



2023. okt. 17. 09:37
1 2
 11/20 Grizesteszta ***** válasza:
100%
#4: Hány éves vagy most? Mert azt, amit leírtál, elfogadom, mint szerinted jelenlegi, valós és számodra vágyott helyzetet. De lehet még olyan, amikor másra fogsz vágyni és szívesen fogsz együtt ébredni/főzni/ ' csipásan, bambán 2 hetes, büdös, büfizős, nyirkos csomagot csodálni 2:32-kor'(idézet egy friss apuka kollégámtól) egy nővel. Vagy éppen hogy úgy érzed, kár, hogy kimaradt mindez... Szóval egyetértek a 8.-kal, olyan előítéleteid vannak, amik megakadályozzák azt is, hogy kipróbáld, ami ellen most tiltakozol. Probléma csak akkor lesz, ha kifutsz az időből és majd később bánod meg azt, amiről lemaradtál. Ha viszont sose bánod meg, akkor ez egy bölcs, neked való döntés/életmód volt és boldog leszel. De ne várd, hogy mindenki úgy gondolkodjon, mint Te, egyszerűen élj úgy, ahogyan neked jó!
2023. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, a hogyant kihagytam. Fiatalabb koromban a nálam (nem csak 2-3 évvel...) idősebb korosztállyal találtam meg a közös hangot, ma már kb. "összeértünk" a korombeliekkel is, de mivel ez mindkét időszakban minimum 30 éves kort takar(t), így törvényszerű, hogy foglaltak (voltak). Aki ebben a korosztályban nem, az olyan, hogy számomra sem (volt) vonzó... Találkoztunk különböző közegekben, vártam (és vágytam), hogy kezdeményezzenek, megtörtént, onnantól ment a maga útján, lebukás nem volt, nem is volt célom. Most is van a látóteremben valaki, remélem, alakul majd. Nagyon szeretném, és nagyon nem szeretnék helyette a jelenleg számomra elérhető és nyitott egyedülállókkal foglalkozni, kicsit sem tudnak érdekelni.
2023. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A nők máshogy működnek alapvetően!


Hiába más már a világ, de a nők a biztonságot keresik (többség) ezt egy hagyomanyos kapcsolatban kapják meg. Ezért nem lépnek sokszor a szar, bántalmazó kapcsolatokból se.


A legtöbb ember nem úgy indít, hogy szerető akar lenni. Én szeretnék valakinek a mindene lenni, de se otthon, se a szeretőmnek (nyilván) nem vagyok az. Egy olyan jellegű kapcsolat, amit írsz az is rengeteg Kompromisszummal jár, és nőként ha szeret téged, akkor ez baromi nehéz!

2023. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

"De miért baj, hogy nem kell házicseléd - tojótyúk - szexháziállat - hiteltárs - lakótárs szerepet élned, hanem független lehetsz, és van mellette egy fix pasid?"


Hogyan lehetnék független, ha párom van, vagy férjnél vagyok? 🤔

2023. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14. Szövegértés.


Független akkor lehetsz, ha NINCS párod, csak egy szeretőd.

2023. okt. 17. 11:02
 16/20 anonim ***** válasza:
Én ezt értem, de házas nőkkel van visszonyod! Ők mióta függetlenek? 🤔
2023. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én csak házas férfivel tudom elképzelni, mivel én is házas vagyok. Voltak már ilyen kapcsolataim, de aki egyedülálló volt, ő nyilván többször szeretett volna találkozni, amit én nem tudtam és nem is akartam megoldani. N
2023. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én nem akartam az lenni soha, de valahogy mindig megtaláltak.

Akár itt is 😃

2023. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

tojótyúk, szexháziállat, milf, diáklány 🤮

Undorodom ettől a féregtől. Állandóan az ő gusztustalanságaival van tele az oldal.

2023. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem kerestem kifejezetten, olyan pasit akartam akivel megvan a kémia,és szexuálisan kielégít.Utána mindenki megy a dolgára.Tekintve hogy férjnél vagyok, diszkréten kezelem a viszonyt☺️


# 18 véleményét adom😄😎

2023. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!