Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg csak szexre keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak szexre keres mindenki szeretőt?

Figyelt kérdés

Mivel a társas magányt nem élvezem, elkezdtem ismerkedni neten. Nem szexpartner kereső oldalon (titokban nevű oldal és a viszony.hu), meglepődtem, hogymi van ott. Képcsere, 0 ismerkedés, azonnal szexet akarnak a nők. Hónapok óta én sem szexeltem és gondolom, az ott lévők sem, értem, hogy kívánják, de... mint az állatok. Ezt férfiként írom. Tényleg mindenki csak ezért tart szeretőt? Nekem hiányzik az ismerkedés, a flörtölés az udvarlás, várni, hogy írjon a másik... Egyik legszebb része az ismerkedésnek. Majd randi és ott, úgyis egymásnak esünk, ha megvan a szimpátia. Tenyleg csak a szexről szól ma már egy szerető viszony?

35/F



2023. okt. 10. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindig ezért tartottak. Legalább is ha nekem azt mondja valaki, hogy van szeretője, az egy ember, akivel a párja mellett szexel.
2023. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb ember a szex hiánya vagy rossz minősége miatt tart szeretőt. Te nem szeretőt akarsz, hanem párt.
2023. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem személyes találkozó nélkül felesleges írogatni. Lehet csak látni akarnak nem szexelni, te meg telefonszexelni meg szexcsetelni akarsz, nem találkozni. Kinek mi az igénye.
2023. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Szeretőt általában erre szokás keresni.
2023. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem szexchatre keresek, találkozni is szeretnék és szexelni is, de nem két sor után egy idegennel.
2023. okt. 10. 15:12
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
Aki találkozás előtt szex témákat részletezik az lehet csak sexcsetre videora akar mondjuk kéthavonta esetleg akar valamit, de jó neki a video. Lehet ezek a nők ezt szokták meg, folyamatosan ilyen partnereik vannak túl sok férfi erre megy náluk, megszokták, aztán amúgy nem is akarnának semmit élőben, mert ahhoz lusták.
2023. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha neked nem csak szex kell, mert maganyos vagy, inkabb keress uj not, a regit pedig hagyd elmenni. 35 vagy meg fiatal, ha nem tudjátok helyrehozni, akkor meg most kell szetmenni.
2023. okt. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

Én klasszikus szeretőt keresek, tehát, amit te leírtál. A neten csak szexpartnereket lehet találni.

Szeretőt élőben, fokozatosan lehet, nem úgy, hogy kép alapján vagy első találkozásnál rögtön döntsem el. N

2023. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Ùgy tűnik igen. Nyilvàn nem kell megmagyaràznod mièrt pont ,,szeretői" kapcsolatot keresel, de szàmìts erre, nemcsak nőknèl, fèrfiaknàl is,az màr nem ràd vonatkozik igen. Szimpatikus a hozzààllàsod mindentől függetlenül. Legyen szerencsèd!
2023. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%

Aki "keres" szeretőt, az igen, nagy valószínűséggel a szex miatt.

Más az, amikor házas/foglalt, és beleszeret másba, de valamilyen okból nem hagyhatja ott jelenlegi párját, és viszonyba kezdenek.

2023. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!