Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít beszívezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít beszívezni más fotóit, ha van párunk?

Figyelt kérdés
És persze aki be van szívezve, nem rokon.
2023. okt. 19. 18:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
22%
Miért? A birtoklásnak mi értelme?
2023. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
79%

20.


Semmi. Ha őszinte világban élnénk f..os meg p..ás emoji lenne, mert általában ez az igazi oka ennek.

2023. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
79%

Tehát akkor azt jelenti, hogy "megbasznám".


És ez ne legyen egy kapcsolatban gond?

2023. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
52%

23.


Én egy szóval nem mondtam, hogy nem baj. Ez mondjuk már magánügye mindenkinek, hogy otthon mit enged meg a másiknak.

2023. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
64%

"Fúúúúú most gondolatban megcsalt a roh@adék, mert beszívezte...."


:D :D :D :D :D :D :D :D


A birtoklás ronda dolog. Nem azért kell féltékenynek lenni, mert nincs önbizalmunk, hanem mert szeretjük a párunkat. Igazából féltékenynek sem kell lenni meg birtokolni sem, mert azzal csak kinyírjuk ám a kapcsolatot. De nehogy már ez tőlem legyen megtudva. :D Ha hiszti van egy ilyen jelentéktelenségből, akkor meg van az esélye, hogy egy idő után le fog ám lépni. ;)

2023. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez ilyen jelentéktelenség, miért nem lehet vele leállni?
2023. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
23%

"23/25 anonim ***** válasza:

Tehát akkor azt jelenti, hogy "megb****nám".



És ez ne legyen egy kapcsolatban gond?


ma 19:31

Privát üzenet

Szerinted a válasz nem hasznos."


(Így válaszolok, mert a trágár szóhasználat miatt úgyis törölve lesz.


Így a legegyszerűbb, elkönyvelni hogy ez kizárólag ezt jelentheti és már mehet is a hiszti hogy szívezget. :D Értem. :D Mindenki magából indul ki. ;)

2023. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
75%

14# Facen sem. :) Ott sem zavar a likeolás épp ezt írtam. De nem is szoktam ezt figyelni, szerintem te se nézegesd ezt ha amúgy jó a kapcsolatotok..

Szerintem kár ilyesmivel mérgezni ha egyébként minden jól működik.

2023. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
75%

A 22-es írta, hogy pinás-farkas emojinak kellene lennie, mert az az igazság. Innen jött a következtetésem, ezt jelenti a "tehát" szó.


Amíg más nem vallja be, neki miért kell szíveznie, csak arra tudok alapozni, amit valaki felvállal.

2023. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:

22# Ezt te sem gondolod komolyan? :D

Vagyis nem tudom a fiúknál ez hogy működik, de én soha egy pasitól se akartam semmit csak azért mert likeoltam a képét mondjuk. :D

2023. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!