Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít beszívezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít beszívezni más fotóit, ha van párunk?

Figyelt kérdés
És persze aki be van szívezve, nem rokon.
2023. okt. 19. 18:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:

30.


A "lájk" nem szív. Lájkolni a beteg kiscicák mentési videóját is lehet.

2023. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 A kérdező kommentje:

19:39


Úgy értem facen a szívezés, nem a lájkolás. :D

2023. okt. 19. 19:42
 33/72 anonim ***** válasza:
50%

Ja és ha mondjuk a párom ezt szóvá tenné, hogy én miért likeoltam xy fotóját, elég furán is néznék rá. És nem azért mert olyan marha fontos ez az életemben, hanem azért mert full gyerekesnek tartanám hogy ezt nézegeti és még meg is meri jegyezni. De szerencsére nálunk nincs ilyenben bizalmatlanság. :)

És a kérdezőnek is csak azt tudom kívánni, hogy ennél nagyobb baj sose legyen a kapcsolatukba..egy két likenál. :)

2023. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
100%

32# Mi szívezni nem szoktunk ott. De sok ismerősöm szokott kapcsolat mellett is.

Szóval gondolom az is belefér sok embernél..

2023. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
23%

"A 22-es írta, hogy pi**s-farkas emojinak kellene lennie, mert az az igazság. Innen jött a következtetésem, ezt jelenti a "tehát" szó.



Amíg más nem vallja be, neki miért kell szíveznie, csak arra tudok alapozni, amit valaki felvállal."


Miért kéne bárkinek is bevallania? Valami kiváltságod van, hogy itt számon kérd bárkin is? Mondjuk páron sem kéne.

2023. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:

ma 19:44 de nem a belájkolásról szólt ám a kérdés, hanem a beszívezésről.

A lájk egy kék kör alapon egy fehér kéz, aminek a hüvelyk ujja felfelé mutat, a szív meg piros kör alapon fehér szív.

2023. okt. 19. 19:48
 37/72 anonim ***** válasza:
77%
Csak próbálom megérteni, hogy ha nekem valami jelentéktelenség, de a páromnak nem esik jól, akkor miért esik nehezemre abbahagyni? Hatalmi harc lehet? Vagy ennyire fontos tudatnom a világgal, mit basznék meg?
2023. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
24%

"37/37 anonim ***** válasza:

Csak próbálom megérteni, hogy ha nekem valami jelentéktelenség, de a páromnak nem esik jól, akkor miért esik nehezemre abbahagyni? Hatalmi harc lehet? Vagy ennyire fontos tudatnom a világgal, mit b***nék meg?

ma 19:48

Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?"


Nem mindenkinél a megn***ást jelenti ám a beszívezés. Ha el kell magyarázni, hogy miket jelenthet, az már rég rossz. De mint mondottam, mindenki magából indul ki. :)


Nekem ilyenen kiakadna a párom, nehéz dolga lenne elérni nálam, hogy újra komolyan vegyem. Főleg hogy nem a tízes éveimben vagyok, ebből kifolyólag a párjaim sem onnan szoktak lenni. :)

2023. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
58%
Erkölcstelen
2023. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
58%
Megint elmondom, ha elsőre nem értetted meg, hogy abból indulok ki, amit a 22-es mondott. Senki más nem mondott más okot a lájkra. Neki legalább volt gerince felvállalni.
2023. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!