Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít beszívezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít beszívezni más fotóit, ha van párunk?

Figyelt kérdés
És persze aki be van szívezve, nem rokon.
2023. okt. 19. 18:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mert az egyenlő a gondolatban megcsalással. A gondolatban megcsalás is megcsalás.
2023. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
62%

Felőlem szívezhetne akárkit, ha nem tesz engem ki a facebookjara mint párját es nem tudnak rólam, nem ég a pofám.

De ha mindnekinek szérkürtölte hogy en vagyok a párja es úgy szívez más nőket, úgy már megalázó a számomra.

Egy párkapcsolatban élő férfi ne szívezzen más nőket, mert tiszteletlenség! Nem azert mert ez megcsalás, hanem mert a masik nő röhöghet engem emiatt esetleg.

2023. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:
És párkapcsolatban élő nő más férfiakat?
2023. okt. 22. 10:49
 64/72 anonim ***** válasza:
40%

Azokhoz szólok, akik fennakadnak a szívezésen, meg megcsalásnak és megalázónak veszik meg egyáltalán problémát csinálnak belőle:


Eltévedtetek, ez itt nem a tini párkapcsolatok. Az itt van:


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok


Oda írjatok, köszi.

2023. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
62%

Szerinted? Mi a különbség ?

Tőlem szívezhetne akárkit, csak ne én kelljen toljam a pofám mellette hogy en vagyok a párja, ne engem röhögjenek.

Én biztos hogy ilyennek nem lennék a hivatalos párja, ha nagyon bejönne akkor titokba nyomnam vele es kesz amig meg nem unom es utana kuka

2023. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
80%

64.


Hej, mama! Megjött a nyugdíj, hogy ilyen aktív lett?

2023. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:
Nem mondtál különbséget. Ezek szerint ha párkapcsoaltban nő szívez férfiakat az rendben van, fordítva nincs, mert az a nőnek a nemében és nőiességében megalázó?
2023. okt. 22. 11:12
 68/72 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagyok sem nőnemű, sem nyugdíjas, úgyhogy fogalmam sincs mikor jön a nyugdíj.
2023. okt. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
75%
Se nő se ferfi, aki hivatalos párkapcsolatban él, nem ok hogy szivezzen. Ha bejelentette akárcsak a facebookon h van párja es annak látszik a képe, akkor annak mar megalázó ez a szivezgetés. Szivezgessen úgy hogy nincs hivatalos kapcsolata. Számomra megalazo lenne ha a párom masokat szivezne. Mert esetleg engem röhögnek , a megszivezett egyén értheti félre a szivezest mint oly sokszor megtörténik es gondolhat arra , hogy na ez is hetyegne velem pedig van párja
2023. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
19%
69! De gáááááááz!!!!!! :DDDDDD
2023. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!