Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kamu profilról elküldeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu profilról elküldeni a barátjának a bizonyítékot, hogy megcsalja és nem szereti a párja?

Figyelt kérdés
szerintetek megéri lebuktatni a megcsaló félt? Ha igen akkor hogy csináljam, hogy ne tudja meg én voltam?

2023. okt. 30. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerinted hogyan nem derülne ki a pasinak, hogy te voltál?
2023. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Egy percig ne foglalkozz már vele.

Megcsalt, vége.

2023. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én örültem volna ha lettek volna ilyen jóakaróim es nem hülyítenek a pasik.
2023. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hogyan buktassam le? Kamu profilról elküldeni majd utána törölni azt? Vagy ti hogyan csinálnátok?
2023. okt. 30. 20:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne mellé írni is?

Ha a baratom egy képen van egy csajjal az még nem egyértelmu. Hacsaknem csókolóznak. De mikori a kép akkor?

2023. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Én úgy csinálnám, hogy nem avatkoznék bele más dolgába, amihez nincs közöm.
2023. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem avatkoznék bele!
2023. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Beszélgetésről van kép. Amiben leírja, hogy másba szerelmes,valamint ezen kívül egy másik csajjal (egy harmadik csaj) pedig találkozót beszél meg.. Tehát több mindenki van még a barátnőjén kívűl neki..
2023. okt. 30. 20:50
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem a párom amno megcsalt egy nővel, aki jegyben járt. Voltak szaftos képeim meg beszélgetéseim. Végül nem tettem, szakítottam csak. A csaj azóta hozzáment az akkori vőlegényéhez, az exem meg minden képe alatt ott van. Én megbántam, hogy nem buktattam le, sokáig volt bűntudatom. De idővel sikerült elengedni a dolgot.
2023. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Kerdező te milyen szerepet töltesz be egyébként? Miért célod a lebuktatás
2023. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!