Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

26 éves fiú vagyok.

Elmentünk együtt egy buliba barátnőmmel és a barátokkal.

Vettem be fájdalomcsillapítót mert nagyon fájt a Fejem, ráadásul jó erőset receptre kiváltható morfium tartalmú. Úgy terveztem hogy nem fogok inni. (Amúgy sem iszom soha)

Addig addig erőszakoskodtak amíg lehúztam 6 felest velük.

Borzasztóan kiütött..

Valahogy kivergődtem cigizni a levegőre és leültem egy székre.

Egyszer oda jött mögém egy lány hátulról átkarolt és elkezdett csókolgatni.

Fel sem fogtam igazából hogy nem is a párom csinálja Velem.

Csókolóztunk meg tapiztuk egymást.

Amikor elkezdtük volna az együttlétet, akkor kezdtem el gondolkozni

Hogy mit is csinálok, nem is a párommal vagyok.

Úgyhogy abba is maradt és otthagytam.

(Nem raktam be neki épp hogy hozzá ért)

Undorító szar dolognak tartom a megcsalást.

Sose csaltam meg senkit soha.


Ráadásul vele tényleg komolyan gondolom.


Ez a piának és a gyógyszer hatásának köszönhető, egyáltalán nem voltam képbe.

El kéne neki mondanom

De akkor elhagy..

Meg azt a nagy fájdalmat amit érezni fog.. nem akarom hogy átélje..

Nem érdemli meg.


Borzasztóan bűntudatom van.

Az egész miatt.

Ráadásul Magamban is nagyon csalódtam.

Még akkor sem feküdtem le ismeretlen lányokkal ha nem volt barátnőm.

Csak kapcsolatba éltem/élek nemi életet.


Egy idősebb nagyon jó ismerősömmel beszéltem erről.

Ő azt mondta hogy Engem ismerve tudja hogy ez csak egy szerencsétlen eset volt.

A buliba is ők rángattak el illetve a piával is ők erőszakoskodtak, ha nem erőszakoskodnak hogy igyak akkor nem lett volna semmi.

És mivel nem tudtam józanul gondolkozni meg igazából nem is szexeltünk, ne mondjam el neki.


Szerintetek mit kéne csinálnom?

Borzasztóan kétségbe vagyok esve.


A válaszokat előre is köszönöm!



2023. nov. 20. 16:07
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
2023. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Aztan melyik haziorvos ir fel venyre kaphato fajdalomcsillapitot egy algoflex helyett.. kit hulyitesz. Oriasi kamu.
2023. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Régen egy egyetemi buli előtt pár órával fogfájásra augmentint vettem be. Aztán a buliban ittam rá. Egy darabig jól éreztem magam, majd bekómáltam szó szerint. Képszakadás volt, nem tudom hogy kerültem fel a kolesz szobába. Csak fotókat mutattak, hogy ráraktak a fejemre pl csontot.. Ott bárki azt csinálhatott volna velem amit akar, mert nem tudtam magamról. Ezért ne sértődj meg, ha azt írják sántít ami veled történt. Na meg a csaj mennyire lehetett részeg, ha egy magába roskadt pasira nyomul rá hátulról.. Vele megbeszélted egyáltalán? Na meg Nagyon tré haverjaid vagy csajod vannak, ha egyik sem figyelt rád, mikor tudták, hogy gyógyszerre piálsz. Ha félre tennéd a sztorid miatti büszkeséged, akkor lenne tököd arra is, hogy a csajodnak kitálalsz. Ha igazán szeret megbocsát, ha nem erős a kapcsolat, akkor más miatt, de vége lesz. Ennyi az egész..
2023. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer flectorra ittam 1 sört. Azt se tudtam milyen rendezvényen vagyok, nem hogy tipi-tapiztam volna.

Te valami Superman lehetsz.

2023. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gyógyszerre ráiszol 6 felest, fel is fordulsz egyből.
2023. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Éppen kommentelni akartam, hogy ezt a storyt max úgy tudom igaznak elképzelni hogy a haverokkal elmentetek inni, kicsit becsiccsentettél és megcsaltad a párod, tehát minden féle kamu kitalációk nélkül. Majd ahogyan kerestem vissza a kérdést rákattintottam egyre aminek majdnem ugyanez volt a címe, és a story, a megfogalmazás, a tagolás, a mondat közbeni random nagy kezdőbetűk egyből lebuktattak. Úgyhogy bújj el és máskor próbálj meg hihetőbb storykat kitalálni. De azért elég vicces volt kétféleképen is olvasni ezt a nagy baromságot.
2023. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
De erdekes,h en kepes vsgyok barkinek nemet mondani a piara es barmire. Ha eroszakoskodik.lerazom.
2023. nov. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Oldfire ***** válasza:
100%
Egyértelmű kamu
2023. nov. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el, és kész nem kell tudnia
nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
100%
Az előző kérdésedben még 25 voltál és éppen hányni készültél amikor feltűnt, hogy nem a barátnőd van melletted…..feletébb érdekes 🤔
nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!