Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van a barátnőmnek két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a barátnőmnek két telefonja? A leírtak intő jelnek számítanak?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek két telefonja van.


Alapvetően nem lenne semmi gondom ezzel az egésszel. Beszélgettünk egyes témákról és többször szóba jött, hogy van egy másik telefonja, amit nem használ. Emlékeim szerint azt is mondta már, hogy nem működik.


Mivel voltak bizalmi gondjaink - rajtunk kívülálló okok miatt sok volt a keverés -, ezért mindig azzal jött nekem, hogy szívesen odaadja a - használatban lévő - telefonját, átnézhetem, semmit sem találok benne. A lényeg az, hogy végül mindketten megosztottuk egymással a telefonunk jelkódjait arra hivatkozva, hogy nincs titkolnivalónk.


A másik telefonját viszont folyamatosan magával hordja, pedig privát, nem munkahelyi készülék. Elkezdett motoszkálni bennem a kisördög, hogy a nagy "átláthatóság" csak egy illúzió, lehet ezt a telefonját is használja, holott elvileg nem csinálja.


Ránéztem a telefonjára kíváncsiságból. A jelkód teljesen más és a telefont folyamatosan feltölti, tehát nyilván használja valamire. Egyszerűen nem akarok rákérdezni mire, mert nem akarok rossz érzéseket kelteni.


Az egész gondolatmenetem abból indult ki, hogy múlt hétvégén nem találkoztunk és furcsa volt. Előtte a használatban lévő telefonján én voltam a háttérképe. Amikor hétfőn együtt aludtunk, akkor mutatott a telefonján valamit és láttam, hogy lecserélte a háttérképét egy sablonra, eltüntetett a telefonjáról. Ráadásul aznap a nővérétől jött elvileg hozzám, viszont teljesen ki volt öltözve. Kérdeztem is, hogy hogyhogy ennyire kicsípte magát, de csak annyit mondott, hogy a testvérével mindig kiöltöznek egymáshoz. Pedig csak 1 utcával lakik lejjebb...


Rákérdeztem a háttérkép cserére és azt mondta véletlenül történt. Ez bennem iszonyatosan rossz érzést keltett, nem értettem. Ha véletlenül el is állítaná - ami cseppet sem egyszerű -, akkor miért nem cserélte vissza azonnal? Véletlenül senki sem csinál ilyet szerintem.


Nagyon furcsa nekem ez az egész és olyan érzésem van, mintha valami menne a háttérben.


Eleve rossz tapasztalataim vannak nők terén és nehezen bízok meg benne, bár ő is átment ugyanezeken a dolgokon.


nov. 21. 11:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Mióta jártok? Egy kapcsolatban nagyon fontos a bizalom, arra épül az egész. Ő bízik benned?
nov. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy kapcsolat odajut, hogy a bizalomhoz meg kell adni mindenféle kódokat, akkor jobb befejezni.
nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
43%

"Ha véletlenül el is állítaná - ami cseppet sem egyszerű -, akkor miért nem cserélte vissza azonnal?" - Egyetértek.



"Emlékeim szerint azt is mondta már, hogy nem működik." ≠ "A jelkód teljesen más és a telefont folyamatosan feltölti, tehát nyilván használja valamire."


"Kérdeztem is, hogy hogyhogy ennyire kicsípte magát, de csak annyit mondott, hogy a testvérével mindig kiöltöznek egymáshoz. Pedig csak 1 utcával lakik lejjebb..." - Attól függ, hogy egyébként mennyire csípi ki magát.


De az első kettő nekem is felütné a fejem, hogy valami nem stimmel.


Eldöntheted, hogy leülsz-e vele beszélgetni, hogy legalább tisztábban/zavarossabban láss, vagy vársz más jelekre, hogy valami gáz van. Akár ha nem bízol benne sehogyse még azok után se, hogy megmutatja mit tárol rajta hogy inkább szakítasz vele, vagy nyomozol tovább.


(Én szakítanék, valami bűzlik, de nagyon, de mégha nem is nem tudnék hinni neki.)

nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
4 hónapja csak. Nem bízik bennem teljesen, de mindent megtettem eddig. Megosztottam a jelkódom, a helyzetemet, mindenemet.
nov. 21. 11:39
 5/33 anonim ***** válasza:
72%
díler
nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem hanyagold egy kicsit a kapcsolatosdit. Éretlen vagy hozzá.
nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én a régi telómon redditezek, mert ezen tiltva vagyok.
nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
50%
Ez a kérdés eléggé vótmán-gyanús.
nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
52%

mit nem lehet érteni azon, hogy megcsal?


személyesen szeretnél találkozni a másik palijával, hogy elhidd?

nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
75%

"Eleve rossz tapasztalataim vannak nők terén és nehezen bízok meg benne"

Szerintem a tipikus esete, amikor a bizalmatlanság maga vezet egy kapcsolat végéhez. Nincs kizárva, hogy kiszeretett belőled. Az sincs kizárva, hogy már másba szerelmes. De vajon nem pont azért, mert megunta a filyamatos bizalmatlankodást?

Egyébként meg roppant nagy bölcsességre vall a világ 4 milliárd nőjére általánosítani.

nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!