Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ezek intő jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek intő jelek arra, hogy megcsal vagy csak paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt párommal de a múltban voltak olyan dolgok amik miatt megingott a bizalmam felé, próbálom vissza építeni és ő is próbálja vissza építeni. Egy héten leginkább hétvégén találkozunk mert különbözőképp dolgozunk. De viszont ezeket ti “intő jelnek” vennétek arra, hogy megcsal, vagy sem?


- kb negyed órával később ért haza munkából többször is (haverjával járnak egy kocsival dolgozni)

- nem válaszol sokszor 10 percen belül az üzenetemre pedig elérhető

- mikor találokozunk nagyon sokszor együtt szoktunk fürödni, az utóbbi 5 alkalommal külön szeretett volna inkább

- nem minden egyes nap van szex mikor együtt vagyunk (általában az utolsó együtt töltött fél napon elmarad)

- sokat “elérhető” facebookon, viberen, instagramon

- magától küld egy héten párszor képet arról, hogy éppen mit csinál és előfordult, hogy félre érthető volt a kép alapján, hogy fekszik-e mellette valaki az ágyban

- találtam a szobája környékén egy kis pici csillógós díszt amit fehérneműkre és pl műkörmökre szoktak ragasztani

- fél hatkor ér haza minden nap munkából, de péntekenként soha nem akar velem találkozni (csak pár kivétel volt) mert állítása szerint fáradt

- van mikor lelép mindenhonnan egy órára és ha írok neki akkor sem válaszol

- van egy lány haverja akinek van kapcsolata de kb mindent megbeszél azzal a csajjal (amúgy nem néz ki jól a csaj)

- mikor jön üzenete van hogy nem válaszol azonnal előttem de legtöbbször megmutatja, hogy kivel beszél

- van mikor már jó ideje lement minden alkalmazásról és csak felhív telefonon inkább ha van valami nem leírja



Azért is gondoltam, hogy esetleg lehet megcsal mert a legjobb barátja is megcsalja a barátnőjét akivel már évek óta együtt van, csak a csaj nem hajlandó tudomást venni róla. Nem szeretnék így járni, hogy vanna jelei csak én hülye nem veszem észre...



2019. jan. 3. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Elkepzelheto.

Es ne aggodj, en is paranoias lennek ezek utan.

2019. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Dobd ki a pitsába! Most kell ez neked? Együtt se éltek, de már vadászni kell a csávót!
2019. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell feltétlen rosszra gondolni egyből. De azért nem árt ha figyeled kicsit,viszont ha valamiben nem vagy biztos akkor beszéld is meg vele úgy a legtisztább.

Ne emészd magad úgy hogy nem is biztos még semmi

2019. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ezek közül egyiket sem tartom intő jelnek, így együtt sem, de ha alapból elveszett a bizalmad felé, akkor nem tudom minek erőlteted az egészet, mindig benned lesz a paranoia.
2019. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem válaszol 10 percen belül? Meg kell mutatnia a beszelgeteseit? Fu ne haragudj, de én ezt nem bírnám elviselni. Én sem tudom sokszor felvenni a telót és van hogy csak egy óra múlva tudok válaszolni...
2019. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
csal,ez kell neked? kuka.
2019. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ebből csak 2 pont aggasztó, a csillógó valami, meg az eltűnik egy órára. A többi az semmiség szerintem.


Annyira meg biztos nem hülye hogy úgy selfizzen hogy van ott valaki. Az ha előtted nem válaszol azonnal, az nekem pont hogy pozitív. Én a falat lekaparom mikor párom beszélgetés közben is azonnal visszaír ha ráírnak.


Csak azért meg ne gondold hogy megcsal mert a barátja is olyan. Bár kétségtelen hogy a barátok hasonlóak.

A csillógó díszt próbáld beazonosítani, lehet hogy teljesen ártalmatlan.

Na meg hova tűnik egy órákra... Engem az nagyon érdekelne, bár kétségtelen hogy mondani bármit lehet...

2019. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Ezekből nem vonnék le messzemenő következtetéseket. Kérdezz rá nála, és figyeld, mit reagál.
2019. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Hova lép le és honnan egy órára? Egyedül ez a fura de minden más okés. Az én párom szinte csak lányokkal tud barátkozni akadnak fiúk is de velük nem annyira jó a viszonya. Kiskora óta nők között élt és barátkozott szóval jobban megbecsüli a nőket mintsem tönkre tegye egy kufirc miatt. Arra itt vagyok én a párja. 🙂
2019. jan. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!