Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exek, intő jelek?

Figyelt kérdés

Olyan sztorikat szeretnék olvasni, ahol az exnek voltak furcsa dolgai, nektek pedig jött a felismerés, hogy mégsem akarjátok a kapcsolatot.


Egyik exem koncert után összeszedte a megmaradt söröket, összeöntötte egy pohárba és azt itta. Azt mondta, így olcsóbban megússza. Ledöbbentem, ennél igényesebbnek gondoltam a srácot, mondtam neki ez túl sok, plusz nem akarok valamit elkapni.


2023. jún. 8. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Azt mondta már elmúlt 14, de még csak 6.os volt. 🙄
2023. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szétszórt volt, hogy ott hagyott véletlen a városban, amikor kiszálltam a kocsiból, táska, telefon, bármi nélkül. Egy óra múlva jött rá, hogy valami nem stimmel. Ezután már nem sokáig voltunk együtt.
2023. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1: a kettő nem zárja ki egymást, ha párszor bukott🤣

#2: legalább rájött.

2023. jún. 8. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasi azt mondta, hogy vele mindig szerencsétlenségek történnek. Szerinte baljós csillagzat alatt született. Aztán kiderült, hogy olyan hülye, mint 6 pár rendőrcsizma és folyton nyakig mászik mindenféle hülyeségbe, hogy aztán másokat és a körülményeket okolhassa a történtekért. Hamar szakítottam vele. Szerinte nem volt jogos, mert vétlen volt mindenben, ami történt azalatt a pár hét alatt. Ma is szilárdan hiszi, hogy egy igazi intelligens gentleman.
2023. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 Igazából nem zavart, meg is értem, mert lehet nem feküdtem volna le vele ha előre tudom.

Csak tanulva ebből mostmár lecsekkolom. 😆

2023. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Hát ez nagyon nagy 😃
2023. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első intő jel az volt, amikor bevallotta, hogy valójában az "éppen munkát keresek" azt jelenti, hogy évek óta munkanélküli. A második az, hogy valójában nem is akart otthonról elköltözni. A harmadik, hogy rájöttem, szerencsejáték függő. Utána fájdalmas búcsút vettem. Ő meg van róla győződve a mai napig, hogy minden nő egy pénzéhes khm, azért lépett le mellőle mindenki. Nem érti, hogy mi a baj. Egyszerűen nem érti.
2023. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

2# Erről apám jut eszembe…


Kb 4 éves lehettem amikor anyámékkal + a papámmal elmentünk valami rokonokhoz, akik 40-50 kilométerre laktak tőlünk.


A nap végén beült a papám a hátsó ülésre, apám pedig a volánnál ült. Anyám beültetett engem a kocsiba, bekötött, majd becsukta az ajtót, abból a megfontolásból, hogy beül előre az anyósülésre, majd go haza.


Aha, persze. Amint anyám beültetett engem és becsukta a hátsó ajtót, (ráadásul apám mögött ültem) apám gázt adott és elhajtott. Szent meggyőződése volt, hogy anyám hátul ül velünk.

Kb 20-25 perc után, 20 kilométerrel odébb tűnt fel, hogy anyám bizony ott lett hagyva. :D


Mai napig rejtély, hogy hogy nem tűnt fel nekem (oké, kicsi voltam, de akkor is) és a papámnak + apámnak, hogy nem ül az anyám a kocsiban. xD Papám jött rá így is, mivel meg akarta csiklandozni anyámat hátulról és amikor odanyúlt, megdögönyözte a levegőt. :DD


Egyből visszafordultunk, majd egy kis keresgélés után ráleltünk anyámra… Hát, amilyen vita volt utána, megbántuk hogy visszamentünk érte. XD


Válás nem lett, de azért eléggé félt mindenki hazafele jövet.

Amúgy nálunk nem szokatlanak az ilyesmik, elég furcsa család vagyunk.

2023. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!