Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit jelent a nárci esetében ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a nárci esetében ez?

Figyelt kérdés
Ha egy nárcisztikus személyiségzavaros ferfi, aki sok nőt tett tönkre, sose védte őket, de van egy szerető, akit megvéd, ezek szerint mégis képes szeretni?
nov. 22. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A maga módján szeretheti, vagy betegesen ragaszkodik hozzá, akár egyáltalán nem nárcisztikus. "Csak" komplexusos és ilyesmik.
nov. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Te diagnosztizáltak? Orvos vagy?
nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Na, megint egy nőci, aki elolvasott két Kiskegyed-cikket a nárcisztikusokról, és most pszichológusnak képzeli magát :D
nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Téged nem szeret ez tuti. Más miért érdekel?
nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
milyen érdekes, hogy ennek a férfinek sok nő adott esélyt... meg is érdemlik
nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
6 Tudod, ilyenkor bekapcsol a fejecskéjükben, hogy "majd én megszelidítem ezt a rosszfiút!"
nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Annyira elegem van az olyanokból, mint a #6 és #7. Lövésetek nincs a bántalmazó kapcsoltaok dinamikájáról, de fel kell böfögni kárörvendően, hogy jólmegérdemelték hihi minek ment oda. Nem hiszem, hogy képesek lennétek felfogni, szóval nem tépem a szám (aki akar, utána né). Maradjuk annyiban, hogy megértem, hogy flusztráltak vagyok, hogy senki nem akar tőletek semmit, de ezért nem olyanokon kellene mulatni, akik ennél jóval szarabbul jártak. Aki tényleg összejön egy nárcisztikussal, vagy akármilyen manipulátorral, annak van elég baja.

Válaszolva a kérdésre: ezek a patkányok, legyen akármilyen zavara nem szerelemből védenek meg, hanem érdekből. Ha az egyik szerető mellett kiáll, akkor épp az áll az érdekében, azt már jól be tudta törni.

nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
A nárcisztikus (a pszichopatához hasonlóan) a tulajdonának tekinti a "párját" "szeretőjét". A tulajdonát védi ilyenkor. Ennek semmi köze a szeretethez. Az "övé", az "ő tulajdona", azt senki nem bánthatja vagy veheti el tőle, mert az "az övé". Érted?
nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
Te akarsz ilyenbe lenni akkor ne nyafogjál, hogy olyat kaptál amilyen , én plul nem megyek bele ilyenbe mert van jobb
nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!