Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól látom, hogy a szerető -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy a szerető - legalábbis férfiak esetében - mindig valamiféle hiányt pótol ami a házastársban nincs meg?

Figyelt kérdés

Valahogy ez a meglátásom. Az életből is és az itt olvasottak egy részénél is ez jön le.

Egyik barátnőm van szeretői státusban: Mondja a hapsija sokszor dicséri milyen ügyes süt, főz, varr. Felesége, ebédet inkább hozat, varrni meg egyáltalán nem.

4 éve én magam is voltam szerető. 1 évig. Nekem arról panaszkodott, hogy a neje nemcsak a munkahelyén, hanem otthon is főnök, parancsolgat neki. Sokszor minősíthetetlen stílusban adja tudtára az akaratát. Bennem ezen kívül még a külsőmet szerette. Bár dicsérte neje magas, vékony, lányos alkatát, mindig mondta hiányolja róla az idomokat (mell, csípő.) Szerelem volt részemről de örülök, hogy 1 év után ki tudtam lépni, sokszor megalázónak éreztem a titkos második szerepkört.

Vissza a témára, általános nézet, és TÉNY hogy a megcsaló férfi a feleségét szereti,hozzá ragaszkodik, el nem hagyná. A szerető csak egy ürítőta...ly, aki felé a férfinek nincsenek érzései. Egy kaland esetén ez biztos így van. Viszont egy több éves kapcsolatban? 15 éve az asszonnyal, van 1 gyerek, 5 éve a szeretővel is. Szóval helyes a meglátásom, hogy a szerető a házasság ill. a házastárs hiányosságait pótolja vagy annak rossz tulajdonságait ellentétes jellemével elviselhetővé teszi? Ezáltal szinte összetartja a házasságot.


2019. máj. 19. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Azt is vedd azért figyelembe, hogy kell valami duma egy szerető megtartásához. Lehetsz te szuper csaj, de neki akkor is kevés maradsz egy párkapcsolathoz.

Tudom, mert én is kevés voltam, bár nekem nem is volt gyomrom ehhez a,, sokadik vagyok a listáján" dologhoz.

2019. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ez így van és az is, hogy nem hagynál el a feleségét. Viszont ez nem csak férfiak esetében van így, nőknél is előfordul, hogy szeretőt tart.
2019. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Itt nem arról van szó ,hogy kevés vagy neki párkapcsolatra , csupán a feleségét szereti hozzá szokott a komforthoz és ezt nem tudják csak úgy eldobni a férfiak, hiába a vonzódás más írányába vagy akár szerelem, a férfiak inkább a stabil dolgoknál maradnak.
2019. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
61%
feleségem is komforthoz szokott hozzá amit biztositottam neki! de ez már mult idő,azota hajléktalan!
2019. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

első jól látja.

A félrelépő személy a szeretőt dícséri, hogy ebben és abban jobb, mint a felesége amiben hiányosság van és ezért félrelép. szóval nem kap meg mindent a szeretővel elhiteti, hogy sokkal jobb az asszonynál, de annyira már nem jobb, hogy lépjen az asszonytól.

tapasztalat, én is voltam így szeretői státuszban.

2019. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!