Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas utan, visszaüt a Karma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas utan, visszaüt a Karma?

Figyelt kérdés

Elöljaroban annyit,hogy hosszu evek ota parkapcsolatban eltünk együtt, szürke hetköznapok, szabadidöben Ö szamitogepen jatszott, en neztem a tv-t, nyomkodtam a telefonom. Sosem veszekedtünk. Utolag visszagondolva szepen eltünk egymas mellett.

Sajnos -telefonomba temetkezve- chatelesbe kezdtem. (nem en kerestem, veletlen talald meg engem a ferfi-bar tudom ez nem indok) Megcsaltam a volt parom.

Külön költöztünk. ELöször jo ötletnek tünt, a szabadsag, hogy a magam ura vagyok, oda megyek es azt csinalok amit szeretnek. Persze minden nap eszembejutott a volt parom. De teltek a honapok.., es mar az evek is. Voltak kisebb talalkozasok, randi de egyik sem az igazi.


Aztan megismertem egy ferfit, akivel egeszen egymasra hangolodtunk. Nagyon kedves,figyelmes, jol ereztük magunkat mikor együtt voltunk, talalkoztunk, elhitette,hogy szeret viszont a hatam mögött több nöje is volt, megcsalt. Visszaütött a karma. Sokaig ugy gondoltam megerdemlem, hiszen anno en is ezt tettem. Homokba dugtam a fejem es nem vettem rola tudomast. Ujra jol ereztük magunkat, de neki a vereben van a folyamatos nözes, az allando chateles- szivecskek a facebookon, instagrammon, mindenhol.


Jelenleg ismerkedni sincs kedvem. ELöször is semmi hangulatom szepen kiöltözni, randizni, elöröl kezdeni,hogy kinek mi a kedvenc szine. Masodszor, önbizalomhianyos vagyok, es nem tudom elkepzelni,hogy barkinek is en kellenek.

Hianyzik a volt parom, azota is minden egyes nap gondolok ra. Nagyon megbantam amit tettem, es barcsak visszapörgethetnem az idöt....

Bocsanatot kertem töle, többször is. De azt a valaszt kaptam, Ö lezarta, es tovabblepett. Elfogadtam. Öszinten kivanom neki talalja meg a boldogsagat az eletben.


De velem mi lesz? Meddig tart a "Karma hatalma"?



nov. 22. 11:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Semmi karma. Nyiss. Új élet jön.
nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Nincs olyan hogy karma. Ez csak egy babona, mint alah meg isten. Ne legyél buta, semmi következménye nem lesz, hiába akarnád ezt. Megtette és semmi büntit nem fog kapni érte az élettől.
nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Grizesteszta ***** válasza:
100%

Nincs 'karma', van viszont logikus, következetes viselkedés.

Döntsd el , hogy mit akarsz: ha párt, akkor járj társaságba, ismerkedj, randizz, regelj ilyen appra, stb- tehát keress párt és ne foglalkozz vele, hogy nincs hozzá kedved. Dolgozni sincs kedved vélhetően, mégis elmégy, így kezeld a randikat is! ( feladatnak, ahol a legjobbat hozod ki magadból és a helyzetből és egyszer csak rájössz, hogy nem is unod magad és nem is utálod- na, az lesz a megfelelő partner.)

Ha meg a lelkedet akarod pátyolgatni, tedd azt teljes odaadással: csak azt csináld, amihez kedved van és majd megtalál az a férfi, akinek megtetszik a boltban vagy a presszóban az a jókedvű, derús nő, aki Te leszel addigra! Szóval: válassz a két útból és tarts ki mellette konzekvensen!

nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Nincs olyan, hogy karma, tettek vannak és következmények.


"De velem mi lesz?"

Hogyha beleuntál és nem teszel azért, hogy párkapcsolatod legyen, akkor nagy valószínűséggel egyedül éled le az életed.

nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom van e karma de nálam is beütött :D Az első barátomat megcsaltam és aztán elhagytam. 16 voltam amikor összejöttünk, 18 amikor vége lett, azt mondtam neki, hogy majd 25 évesen találom meg az igazit (amikor azon veszekedett velem, hogy elsőre megtaláltam csak elb.asztam). A következő barátom érzelmileg csalt, egy későbbi meg fizikailag és érzelmileg is, szóval megkaptam kamatostuk :D 20 évesen én már az igazit akartam volna megtalálni, végül 26 évesen találtam meg, úgyhogy majdnem jól jósoltam magamnak :D Tuti az első exem átkozott meg :D
nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Visszakaptad, tanultál belőle, lépj tovább és a tapasztalataidat felhasználva váltsd a hasznodra őket úgy, hogy elkerülöd azokat a hibákat, amiket elkövettél a volt kapcsolatokban. Ez egy fejlődési folyamat, mindenkinek más leckét kell megtanulnia az életben, ez ilyen.

Az lenne a jó, ha az emberek alapvetően becsületesek lennének és akkor nem lenne szükség ilyen leckékre, de hát emberek vagyunk ugyebár...

nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
5 - Senki nem átkozott meg. Te csaltál, más is csalt. Mára már felnőttél, és tanultál egy-két dolgot.
nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez már szerintem sem a karma, azt mondhatni letudtad a folyamatosan nőzős pasival. Ez kiégés: "Jelenleg ismerkedni sincs kedvem. ELöször is semmi hangulatom szepen kiöltözni, randizni, elöröl kezdeni,hogy kinek mi a kedvenc szine. Masodszor, önbizalomhianyos vagyok, es nem tudom elkepzelni,hogy barkinek is en kellenek."

Nálam is jelen van, pedig nincs olyan előzmény, mint nálad, csak már elmúltam 30, és kizárólag neten van lehetőségem ismerkedni, az pedig nekem nem működik úgy, ahogy kellene. Csak pörgetem a randikat/jelölteket, de semmi, és egy ideje már én is ott tartok, hogy kiállni sincs kedvem a kocsival a garázsból, de még készülődni sem. Ha leállok, akkor viszont garantáltan egyedül élem le az életem, ahogy #4 írja.

Neked van lehetőséged offline ismerkedni?

nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ok és okozat van.
nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mint a fekete macska babonája! Átmegy előtted egy fekete cica, és ha valami ér téged, akkor lehet erre fogni, hogy azért volt, de szegény állat nem tehet erről, hogy például elvágtad késsel az újjad.

Sajnos néha a jót nem tudjuk értékelni, és az ember elcsábul egy újabb, kalandosabbnak tűnő élet felé, aztán rájön, hogy az is ugyanolyan lehet, vagy lesz mint amiben élt eddig.

Jártam én is hasonlóan, hogy elcsábultam egy nálam jóval fiatalabb ember felé, pedig egy nagyon fantasztikus párom volt, igaz nem laktunk együtt, de évekig sokat gondoltam rá, és a véletlen hozta, hogy összejöttünk, és én marha nem becsültem meg. Kicsit elhanyagoltam, erre ő szakított. Csak magamat hibáztathatom, nem a karmát. 2 éve nem találok senkit aki feledtetné, és már én is úgy vagyok vele, hogy feladtam.

nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!