Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat?20/F

Figyelt kérdés

Megcsalhat a barátnőm?

Tegnap megleptem hogy munka után nem haza mentem, hanem hozzá

Fekudtunk az ágyban, és este 11-kor elkezdte hívogatni egy Ismeretlen hivasazonosito

A barátnőm nem nyomta ki, hagyta végig hogy magától kicsorogjon

5 perc múlva újra hívta

Akkor mondtam a barátnőmnek hogy vegye fel, azt mondta kimegy mert így nem szeret mert sosem tudja ki keresi

Erre elment a mosdóba hogy kezet mos, utána felveszi

Aztán végül kifutott az időből és nem vette fel

Ez nem furcsa?


nov. 23. 09:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

De, furcsa. Este 11kor csak pasi hívhatja, vagy bajba került csaladtag, barátnő. Utóbbi kettőt nyilván nem titkolná, sőt azonnal felvenné.

Vagy esetleg egy idegen, de azt szintén felvenné hogy ki az, és mi a francot akar? Vagy kinyomná. Az meg nem hívná újra.

Sajnálom.

nov. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Az én párom soha nem veszi fel az ismeretlen számokat és a családom több tagja sem, mert azt mondják, ha nem ismerik, nincs elmentve a száma, akkor úgysem fontos. Ők sem nyomják ki, hagyják, hogy kicsörögje magát. Lehet, hogy nálatok is szimplán erről van szó.
nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Bárhogy is, a legjobb megoldás, ha kerek-perc rákérdezel. Furának találod, hogy éjjel ennyire hívogatja valaki, és rossz gondolataid támadtak.


Ha egy zaklató bszakszik vele (akár az exe vagy valami) akkor lehet, hogy cikinek találja, de el kéne mondania neked. Ha meg tényleg szerető, akkor pláne.

nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Este már nem igazán hivogatok senkit sem. Szerintem itt az lehetett hogy kavar valakivel a hátad mögött, rejtett számról hívja hogy az a valaki ne bukjon meg otthon a csaja előtt, így a párod nem tudja vissza hívni. Nem tudta hogy ott vagy ezért hívogatta. Palinak néz, szavazott papucs vagy ha vele maradsz.
nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha megcsalna a párod, akkor gondolom, lenne annyi esze, hogy lenémítja a telefont, amikor ott vagy. Még úgy is, hogy meglepted, egy pillanat alatt némítható a telefon. Vagy nagyon ostoba.
nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát le volt némitva a hívások

Pont filmet néztünk a telefonján

nov. 23. 11:06
 7/19 anonim ***** válasza:
Oh, értem. Na, ez így már tényleg érdekes.
nov. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Legszívesebben visszahívnám a telefonjáról( már ha rejtett számot visszalehet egyáltalán)

Csak félek hogy nehogy valami olyan csalás legyen hogy leszívja egyből a pénzt

nov. 23. 12:01
 9/19 anonim ***** válasza:
Biztos van valami amit titkol. 😕
nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Rejtett számot nem tudsz visszahívni.
nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!