Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bocsátottad meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bocsátottad meg a megcsalást?

Figyelt kérdés
Hányszor és hogyan csalt meg?
nov. 30. 08:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet megbocsátani. Ha együtt maradsz vele mindig eszedben lesz.
nov. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Meg lehet bocsájtani bizonyos szinten, de igaz elfelejteni nem lehet az egó miatt.
nov. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Amint megcsaltam a párom, hazaérve elmondtam. Mindketten ismertük, azt mondta nem para, ő jó fej. Persze ez nem egyedi történet.
nov. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

#3!

Lehet nálatok szerelem szeretet. Most majd jön a cuckold, gang Bang stb közted és a párod között.

nov. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Egyszer csalt meg érzelmileg heteken keresztül.

Megbocsájtottam mert egy ritkaszar ember voltam(nem részletezem de tényleg az voltam) a kapcsolatomban. A szakìtás után sokmindent megbántam amit tettem, már rég nem azért bánom, mert szakítottunk, de a szakítás vezetett rá arra, hogy gondolkozzak el. De valójában nem csak ezért bocsájtottam meg, hanem azért is mert tudom, hogy milyen szar mintákat kapott otthonról ès hogy milyen gyenge a jelleme.

Sosem akart az 5+ év alatt elmenni pszichológushoz, de utána ő is és én is elmentünk viselkedésterápiára.

Most sokkal mélyebb a szeretetünk, sokkal őszintébbek vagyunk egymással, sokkal jobban tiszteljük a másikat, sokkal jobban el vagyunk köteleződve a másik iránt. A bizalom meg kb olyan mint előtte volt.

Az is lehet hogy ha akkor a harmadik fél nem mondja azt a vallására hivatkozva, hogy ő mégsem akar kapcsolatot, akkor most vele lenne mai napig. De nem így történt és tudom, hogy tényleg engem szeret és ha most írna neki az a csávó akkor is velem maradna.(Nem egyből utána jöttünk össze újra hogy kikosarazták)

A bizalomról még pár szót mondok, mert tudom, hogy ez szokott a téma lenni legtöbbször. Abban teljesen megbízunk egymásban, hogyha esetleg elválnánk akkor emberségesen járnánk el, nem marakodnánk az anyagiakon, nem uszítanánk a gyerekeket egymás ellen stb., a testi megcsalásban ugyan úgy megbízom benne. És valójában az érzelmi megcsalásban is jobban megbízom mert tudom hogy akkor sem az volt hogy kereste a jobbat, csak nem mert kilépni a szar kapcsolatból és akkor talált valakit, de a párterápia segített abban hogy kommunikáljunk és megelőzzük az ilyen helyzeteket.


Hogy valaha is el fogom e felejteni, hogy szar volt a kapcsolat, hogy megcsalt, hogy szakítottunk. Nem, ezeket soha nem fogom elfelejteni, de ha ezek nem történnek meg akkor most nem tartanánk itt :)

nov. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

megbocsátani meg lehet. Elfelejteni, visszafogadni, újra bízni benne már nem biztos.

Csak hogy tisztázzuk, a megbocsátás azt jelenti, hogy nem fortyogsz mérgedben halálodig, nem pedig azt, hogy ugyanúgy éltek, mintha meg sem történt folna.

nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Mert szeretem. Ez az első ami gondolkodás nélkül beugrik. Utána persze az is, hogy van egy közös gyerekünk és a gyerek nagyon szereti. Aztán az is, hogy mennyi fájdalmat okozott. Ilyenkor össze vagyok zavarodva. De nálunk egy hosszabb viszonyról van szó, nem egyéjszakás kaland.
nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Nekem megbocsátottak, egyetlen egyszer fordult elo es nagyon megbantam. Megbeszéltük, azota is boldogan élünk.
nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert különben csak magam ostoroznám, igazából én szenvednék tőle, nem ő. Természetesen ettől még szakítottam és nem engedtem vissza az életembe, a kettőnek nem muszáj együtt járnia :)
nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát nagyon nehéz a megbocsátás. Én kibékültem a párommal, mert nagyon szerettem/szeretem de egyébként valahol legbelül azt amit tett soha nem fogom megbocsátani még akkor sem ha neki az a ringyó nem jelentett semmit. Ami persze nem jó, de nagyon fájdalmas volt megtudni a dolgokat és az az 1 hónap amit külön voltunk utána szintén pokoli volt. Olyan érzésem volt mintha azt a 4 évet a párom egy “tollvonással” semmissé tette volna. Na, meg persze sok ember kíváncsi és kérdezget de akárhányszor beszélek a történtekről mindig feltépi a régi sebeket. Illetve, akárhányszor eszembe jut feltépődnek a sebek. De száz szónak is egy a vége: az biztos, hogy elfelejteni sosem lehet egy megcsalást és örökké fájni fog…
nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!