Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Bocsátottatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Bocsátottatok már meg megcsalást a barátnőtöknek, feleségeteknek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 16. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2018. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Hans Pötterman ***** válasza:
96%
konkrétan még nem csaltak meg,de nem tudnám megbocsájtani. Semmilyen körülmények közt.
2018. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Tessék, íme ez kérdés pedig pont az ellenkezője, itt a pasi csalta meg a párját:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Gondolom ez a kérdés ihlethette a kérdésedet. :)

2018. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem ez ihlette,csak bevallottam a férjemnek hogy megcsaltam.
2018. febr. 16. 18:41
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
És mi volt a reakcioja?
2018. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egy félrelépését megbocsátottam,pedig nem ő vallotta be,hanem én nyomoztam ki(ez még rosszabb,mint ha őszintén bevallja),talán azért,mert én voltam az első az életében és láttam rajta,hogy megbánta.Nem folytattuk,hanem újrakezdtük a házasságot,azóta van két cuki gyermekünk és bár megbocsátottam,de elfelejteni nem lehet,nem is kell.

Egy hosszabb viszonyt semmiképp sem tudtam volna így kezelni és akkor sem ment volna a dolog,ha környezetünkben élne a pasi.

Régen én is elkpzelhetetlennek gondoltam ,hogy meg tudjak bocsájtani akár egy csókot is,de amikor belekerül az ember egy ilyen helyzetbe,akkor nem mindig úgy dönt,mint ahogy gondolta.

2018. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 kodiakxr válasza:
100%
Nem egyszerű a kérdés, mert nem a megcsalást nehéz megbocsájtani, hanem a bizalmat szinte lehetetlen újra felépíteni. Nagyon sok függ attól, hogy mi vezetett a csaláshoz. Nagyon hosszan lehetne erről beszélni, de tapasztalatból mondom, utána már semmi nem olyan, mint előtte. El is váltunk. Az a rohadt, pici tüske.
2018. febr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 exelant ***** válasza:
48%
Én amikor élőben felvetettem ezt a témát egy beszélgetés folyamán, hogy megbocsátható e valamelyik fél részéről is a megcsalás, vagy más olyan dolog, amin az egyik fél ( a sértett fél) felkapta a fejét, és megbocsáthatatlan bűnnek tartotta először, s a válást fontolgatta emiatt utána, hogy ez az ember szereti e a másik felet , aki megbántotta vagy sem. Mérlegelj. Ha a válást/szakítást kimondjátok/vagy kimondja a bíróság, az sokszor egy életre szól, bármelyik fél akarna is utána mégis összejönni a másik féllel, az megsértődhet annyira, hogy már csak dacból is nem fogad vissza. Még ha neki is fájt a szakítás / válás , de nagyon. Szereted, s megbocsátasz, úgy hogy utána ez ne legyen neki mindig felhánytorgatva, vagy úgy érzed itt valami végleg megtört, s emiatt , még ha fáj is, de a kapcsolatotok megszakítását érzed e jogosabbnak. Ha megcsalt a párod, de nem akarsz szakítani, kérdezd meg, miért tette, egy megcsalásnak sokszor a másik fél is oka lehet, nem adott meg a megcsalt fél mindent úgy a párjának , és már régóta, emiatt a másik fél, ha hosszú tépelődés után is, de félrelépett, mert hiányzott neki már, de nagyon valami a kapcsolatotokból. neked is tenned kell azért, hogy a párod ne csaljon meg téged.
2018. febr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen, a barátnőmnek (3 évig voltam vele, a megcsalás féltávnál történt) megbocsátottam egy ilyen megingását, mivel ő maga vallotta be és olyan aranyosan kért, hogy emiatt ne szakítsunk hogy ettől lehiggadtam :))

Persze ha esetleg a feleségem vallana be ilyesmit, akkor már nem menne annyira egyszerűen a dolog, úgy érezném hogy sarokba vagyok szorítva, mivel egy válás esetén a kisfiam menne vele és ezt a hiányt nem tudná pótolni semmilyen fiatal barátnőcske, valószínűleg bekattannék rendesen.

2018. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!