Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak ha elkezdtetek érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha elkezdtetek érzelmeid lenni a szerető felé távolság tartó lettél ?

Figyelt kérdés
Abban az esetben ha abban egyeztettek meg hogy ez soha nem lehet több a szexnél.De ennek ellenére mégis jött az érzés mit tettél ?

dec. 9. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Azert a szeretom h ne legyek tavolsagtarto vele
dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor kezd el távolságtartó lenni, ha nem érdekled, vagy ő fél attól, hogy te többet gondolsz bele. A kérdésed alapján ez elég sanszos.
dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem az történt, hogy a lány kezdett el érezni többet, és hiába mondtam el neki szépen a dolgokat, hogy most nem, minden egyes szeretkezésnél kérdezte, hogy "miért nem? nem vagyok elég jó neked? nem tetszem?" már a sírás kerülgette mindig, én meg megsajnáltam.


Utána még összejártunk aztán nem tudom ez hogy lehetséges, de én is elkezdtem érezni iránta valamit, ezért mondtam neki, hogy mi lenne ha most csak összejönnénk, de nem lenne szex, csak beszélgetés, meg sorozatok, kaja stb. mert kíváncsi vagyok valamire.


Ez a valami pedig az volt, hogy vajon tényleg elindult e bennem valami, hogy nem csak a szex miatt érdekel, és beigazolódott, hogy nem. Összejöttünk végül.


Úgyhogy itt előbb ő kezdett el érezni valamit, aztán én. Később elmondta egyébként azt, hogy ő nem is akart velem szexkapcsolatot, csak mivel én nem érdeklődtem a személyes dolgai iránt, ezért azt gondolta, hogy csak szex-el tud megfogni (ami részben igaz), és ezért ment bele, mert ő már akkor nagyon belém volt zúgva.

dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfinek kellesz, akkor rád fog startolni ezerrel…. Ha menekül, akkor inkább védi az irháját tőled…!
dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyekeztem olyan lenni mint addig,ügyelve hogy ne vegyen észre semmit..
dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te melyik fél vagy? :)
dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hulyeseg es naiv dolog megeggyezni elore, hogy nem lesz erzelem. Es igy belemenni egy szeretosdibe. Mintha ezt tudna az ember iranyitani, ugy hogy szinte csak a jot latjuk a masikban es s rosszakat nem.
dec. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez engem js erdekelne h ilyenkor nyomul vagy tavolodik
dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!