Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon kell e lelkiismeretfurda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kell e lelkiismeretfurdalást éreznem?

Figyelt kérdés

20 éves hullámzóan boldog házasság, 2 gyerek. A férjem szeretem olykor szerelmes vagyok belé, a szex jó.

Pár év alatt flörtöltem pár férfival, de csupán ártattlan módon (ugratás, incselkedés, semmi fizikai kontakt) a férjem tisztában van vele nem féltékeny.

De mégis izgatja a fantáziámat egy apuka, akit havonta 1x 2x látok, néha beszélgetünk is álltalános dolgokról.

Ismerem 4 éve, de az utóbbi fél évben fordult szimpatikussá, és vonzóvá. Az utolsó 2 találkozásnál elvesztettem a fejem, és veszettül mosolyogtam rá, szinte vártam, hogy megöleljen, vagy esetleg megcsókoljon. Úgy érzem hasonlóképpen érez, látom rajta ahogy loppva figyel, kedélyesen cseveg velem, kedves és figyelmes, csak nekem integet. Nem tudom hogyan tovább, vele álmodok, gondolataim mindig nála kötnek ki.

Párszor végiggondoltam, ennek nem lehet jövője, sehogy sem.

De valahogy nem hagy nyugodni, meg akarom csókolni, simogatni a ráncait a szeme körül, megölelni, együtt borozgatni, kézenfogva sétálni.

Lehet hogy az új vagy "a" szerelem érzését szeretném újból átélni?



#szerelem #szerető #flört #Boldogság keresés
dec. 26. 14:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%

Nyilvan nem vmi alfa a ferjed hanem vmi kis csicska.

Azok mellett álmodoznaj így.

Más normalis pasi elott csak kiröhögteted magad azzal hogy mit akarsz banyalétedre még

dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
De nem látom hogy kiröhögne a "kedves"...
dec. 26. 14:37
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

Egyeske, nulla életed lehet, gondolom minden kérdés alá ugyanígy odahánysz. 🤣 Szépen részletezed, hogy ki miért egy nagy senki, csak hogy biztosra menj.

Nyilván ezzel a leugatással mutatod meg te milyen sikeres vagy.

dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Az én férjemre is veszettül rá van kattanva egy nő.
dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Vajon a férjed is?
dec. 26. 15:02
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
2 nyilvan nem mutatja ki van annyira művelt
dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
6-os "Úgy érzem hasonlóképpen érez, látom rajta ahogy loppva figyel, kedélyesen cseveg velem, kedves és figyelmes, csak nekem integet" de nem röhög ki, mert művelt... ? Hát jó, ha te mondod!
dec. 26. 15:07
 8/29 anonim ***** válasza:
62%
5-nem igazán, de ezt a nő nem tudja. Teljesen bele van esve. Nem akarom elvinni a témát. Én már irtam arról kérdést egyébként.
dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
35%

Vadul, keményen meg lennél dugva eszedbe nem jutna a másik pasi. Szerelmes lennél újból a férjedbe és nem kalandoznál gondolatban. Tapasztalat!

Férfi vagyok.

dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Én egyre inkább azt vallom,hogy egy embernek az egész élete során nem elég egy ember. Egy ember nem tud minden lelki és fizikai vágyat kielegiteni. Én ezért már egyáltalán nem itélem el a megcsalást,és ne érezd rosszul magad ezek a gondolatok miatt.
dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!