Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az egyszeri megcsalást meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyszeri megcsalást meg lehet bocsájtani, ha megbánta az illető, lelkiismeret-furdalása van, és ő maga mondja el? (különben lehet sose derülne ki)

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 09:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Én nem bocsátanám meg. Érdekes, szex közben valahogy nem jutottam eszébe, és nem érezte rosszul magát. Arról nem is beszélve, hogy aki egyszer megtette, az úgyis megteszi újra.

Persze ez én vagyok, mások lehet nem így látják.

2021. febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Részemről ez lenne az egyetlen olyan eset, amit TALÁN megbocsátanék. De csak talán, a körülményektől függően, meg hogy mennyire látom, hogy tényleg megbánta, mennyire látom úgy, hogy én is hibáztam abban, hogy idáig jutottunk, mennyire régóta vagyunk együtt, korábbi párjait megcsalta-e vagy életében ez volt a legelső stb. stb.
2021. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
Persze, bocsáss meg neki. Azonban ne fogadd vissza semmiképp. Az a gond, ha visszafogadsz egy nőt, aki megcsalt, akkor soha ah életben nem fog tudni tisztelni téged, hiszen látja, hogy milyen gyenge vagy érzelmileg. Én nem tudom te hogy vagy vele, de bennem mindig ott lenne a tüske, hogy egyszer megcsalt és sose lenne már ugyanolyan. Az a legjobb mindkettőtöknek, ha szakítasz vele (mármint hosszútávon). Ne aggódj, idővel majd könnyebb lesz és rájössz, hogy igazam volt!
2021. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Utolso, miert nore van kihegyezve a mondokad? Ferfinak egyertelmuen meg lehet bocsatani, de nonek nem??
2021. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
44%
#4 Férfi vagyok, így a saját szemszögemből tudok nyilatkozni. És mégis, hol olvastál te olyat az írásomban, hogy "férfinak meg lehet bocsátani, de nőnek nem!"? Elég undorító ez amúgy, hogy egy férfi már el se mondhatja a véleményét anélkül, hogy ne hisztizne miatta valaki. Ráadásul teljesen alaptalanul.
2021. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám megbocsátani. Sose tudnám kitörölni a gondolataimból és folyton előjönne, minden vitánál vagy ha épp nélkülem van valami programja..ami tök normális, de ha már elveszett a bizalom akkor csak kattognék, hogy vajon megint mit művel a hátam mögött. Állandóan kombinálnék és bebeszélném magamnak hogy biztos megint megcsal, nem tudnék újra bízni benne. Így meg nincs értelme együtt lenni.
2021. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha egyszeri, megbánta, nem derülne ki, akkor inkább ne mondja el. Bár ebben az egyszeri csak ámítás, mert aki egyszer, az többször is megteszi. Épp ezért nem akarnék tudni róla, Mert tuti nem tudnám vele folytatni, nem tudnék benne bízni...pedig aztán mi van, ha valami csoda folytán valóban nem tenne többé ilyet...
2021. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem bocsátanám meg.

Érdekes, szex előtt és közben nem jutott eszébe, hogy mit csinál? Az utólagos bocsánatkérés ilyen esetben semmit se ér, mert meg volt a lehetősége, hogy előre gondolkodjon.

Egy ilyen után elveszne a bizalmam irányába és enélkül nem tud jól működni egy kapcsolat.

2021. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
A 8-ast azzal egészíteném ki, hogy a megcsalást előre megtervezik. Felment az illető Tinderre, elkezdett beszélgetni újra az exével etc, tehát ez nem úgy működik, hogy a Margit-szigeten valaki rámászik piknikezés közben, és akkor gondolkodás nélkül megtörtént a dolog. Bőven volt ideje átgondolni, hogy mit tesz, és annak milyen következményei lesznek.
2021. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
9: Azért van amikor nem tervezik meg..Házibuliban egy ismeretlennel pl.. nem saját példa, csak ez így eszembejutott. De szerintem a tervezett és a spontán is ugyanúgy megbocsáthatatlan, számomra ha a bizalom elveszett, minden elveszett.
2021. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!