Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon kell e lelkiismeretfurda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kell e lelkiismeretfurdalást éreznem?

Figyelt kérdés

20 éves hullámzóan boldog házasság, 2 gyerek. A férjem szeretem olykor szerelmes vagyok belé, a szex jó.

Pár év alatt flörtöltem pár férfival, de csupán ártattlan módon (ugratás, incselkedés, semmi fizikai kontakt) a férjem tisztában van vele nem féltékeny.

De mégis izgatja a fantáziámat egy apuka, akit havonta 1x 2x látok, néha beszélgetünk is álltalános dolgokról.

Ismerem 4 éve, de az utóbbi fél évben fordult szimpatikussá, és vonzóvá. Az utolsó 2 találkozásnál elvesztettem a fejem, és veszettül mosolyogtam rá, szinte vártam, hogy megöleljen, vagy esetleg megcsókoljon. Úgy érzem hasonlóképpen érez, látom rajta ahogy loppva figyel, kedélyesen cseveg velem, kedves és figyelmes, csak nekem integet. Nem tudom hogyan tovább, vele álmodok, gondolataim mindig nála kötnek ki.

Párszor végiggondoltam, ennek nem lehet jövője, sehogy sem.

De valahogy nem hagy nyugodni, meg akarom csókolni, simogatni a ráncait a szeme körül, megölelni, együtt borozgatni, kézenfogva sétálni.

Lehet hogy az új vagy "a" szerelem érzését szeretném újból átélni?



#szerelem #szerető #flört #Boldogság keresés
dec. 26. 14:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%
ártattlan... álltalános... loppva... Jézusom...
dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Ezer bocs a helyesírásért!
dec. 26. 16:28
 13/29 A kérdező kommentje:

9-es, nem tudom, azért ha jól megvagyok dugva, akkor is eszembe jut a másik... de lwhet hogy igazad van.


10-es, ez már régebben én is gondolkodtam amikor beteg vagy terhes voltam, hogy a férjemnek lehet, hogy jó lenne egy külső "segítség" persze nem fizetős, de még akár az is... szerintem nem kivitelezhető a neveltetés, a begyepesedett életszemlélet, az erkölcs miatt. Nem vagyunk vallásosak.


De visszatérve 9-es, lehet, hogy a férjem kevés, de nem dugásra vágyom a másikkal, hanem érzelmekre.

dec. 26. 16:44
 14/29 anonim ***** válasza:
50%
Látszik, hogy férfi :)
dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%

Az is lehet,hogy naponta öt jó csajjal cseveg kedélyesen,ez önmagában semmit nem jelent,csak élvezi a flörtöt,jópofit...Aztán persze azt te látod,felcsillan-e a szeme,ha rád néz.Szerintem csak akkor érdemes ilyesmibe keveredni,ha külön tudod választani a testiséget az érzelmektől.Ami azért őszintén szólva nekünk legtöbbször nehezebb feladat,mint sok férfinek.Szóval szép ez meg izgalmas,viszont rengeteget hátulütője lehet,amivel számolnod kell.


30+ N

dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj bele
dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
93%
Gondolj arra, hogy ket embert, akit elmeletileg szerettek (es 2 csaladot) tennetek tonkre... Azert flortol veled a pasi, mert ra vagy mozdulva mint egy kiskutya. Neki pedig jolesik.
dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb minden no atmegy ezen, ugy fogd fel mint egy probat. Egy proba a hazassagodban, egy akadaly amit at kell lepnetek. Azt irod boldog a házasságotok, a szex jo es erzed meg a szerelmet. Beleuntal abba hogy tul jol megy a sorod. De ez a masik pasi nem megoldas, mas novel is kibasznal, a ferjed is csalodna benned.

Lepjetek ki a komfort zonatokbol a ferjeddel, a masik csavoval pedig tartsd meg a 3 lepes tavolsagot.

dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Szinte, mindenkivel előfordul. Lehet, a pasi egóját simogatja, hogy odavagy érte. A döntés a tiéd. Mint, olvasom jó a kapcsolatod a férjeddel. Nem biztos, hogy értelme lenne kockáztatni.
dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Jó a kapcsolatunk a férjemmel, de talán nem eléggé, hiszen izgat ez a fazon. Vagy csak unom a szürke hétköznapokat. És igen, végiggondolva tényleg tökösebbnek kéne lennie a férjemnek, vagy újra felfedezni benne azt, ami eddig hozzákötött. Nem akarom sem a saját, sem más házasságát tönkretenni, ezt nem jó irány valóban.

De hogyan kezeljem a vágyat?

dec. 26. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!