Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki megcsalás után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megcsalás után még 7 évvel is állítja, hogy ártatlan, megéri elgondolkozni rajta, hogy talán tényleg az?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

:D :D :D :D


Ilyen nincsen. Pisztolyt tartottak a fejéhez, hogy a megcsalást elkövesse? :D

Kamu szöveg, az ilyennek ne dőlj be.

2017. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Aki kicsit is elhiszi ezt a dumát, az meg is érdemli h átkúrják a fejét :D
2017. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy nem is történt megcsalás, lehet, hogy csak ráfogták.Nem is nekem mondta, csak mástól hallottam vissza,hogy egy beszélgetés közben ezt mondta, és ahogy hallottam ha szóba kerül 7 éve folyamatosan azt állja, hogy nem csalt meg. Már rég szétmentünk, neki új pasija van,úgyhogy nem erdeke már tagadni, ráadasul nem volt egyertelmű bizonyíték, ezért gondolkodom rajta.
2017. szept. 13. 16:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tok mindegy? Lehet, hogy az, de het ev utan ki nem szarna mar le?
2017. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Semmit nem jelent.

Hülye lenne bevallani.

Másrészt az én exbarátnőm is úgy hírdeti magát, hogy soha nem lépett félre, közben meg nagyon is félrekúrt.

2017. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem győződtem meg róla annak idején,hogy tényleg igazak a "vádak". Ha már ugyis elváltunk, eltelt 7 év, miért lenne érdekében meg mindig hazudni?Nem tudhatta,hogy én visszafogom hallani.És akkor miért nem próbálta megmagyarázni,bocsánatot kérni? Én úgy vettem,hogy ez is bizonyítja,hogy igaz,hogy megcsalt és nem is bánja,nem is szeretett, de akkor miert tagadja 7 éve? Kicsit össze vagyok most zavarodva.
2017. szept. 13. 16:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"És akkor miért nem próbálta megmagyarázni,bocsánatot kérni?"


Mindenki másképp működik. Ha pl. engem valaki igazságtalanul megvádol, akkor az utolsó gondolatom magyarázkodni vagy bocsánatot kérni. Amíg az én lelkiismeretem tiszta, addig nem vagyok hajlandó ennyire megalázni magam, hogy még én fussak azután, aki nem bízik bennem és inkább hisz valami pletykának, szarkavarónak vagy akárkinek, mint nekem. Onnantól kezdve, hogy a másikról kiderül, hogy nem bízik bennem, számomra vége a kapcsolatnak.


"Én úgy vettem,hogy ez is bizonyítja,hogy igaz" - Én pont a magyarázkodást vagy bocsánatkérést venném a megcsalás bizonyítékának.


Viszont 7 év után teljesen mindegy, mi történt, visszacsinálni már nem lehet.

2017. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Éppen ezen gondolkodom én is, amit leírtál.Ez az aggasztó.
2017. szept. 13. 17:14
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocsanatot kerni?

De hat miert? Ha tegyuk fel en nem csaltalak meg,de te azt allitod , hogy igen , akkor miert is kernek bocsanatot? Hisz nem kovettem el semmit.


en azt gondolom,hogy van ra esely,hogy tenyleg nem tette meg. Ennyi ido utan kiderult volna valamilyen uton modon, ha megis.

2017. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy amikor úgymond kellet volna akkor nem mondott semmit,amikor pedig "nem kellene", mert nincs jelentősege, hogy másoknak mit mond, akkor pedig állítja, hogy nem csinált semmit.És akik látták más pasasokkal meg idegen házakba bemenni azok nem kedvelték őt.
2017. szept. 13. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!