Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oda adta nekem a fiatalságát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda adta nekem a fiatalságát tiszteletlenség lenne elhagyni ?

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye erről a gondolatmenetről ?


1.Xx éveig együtt vagytok egy nővel,te mint ffi kapuzárási pánikkal küzdesz,de azért nem akarod lecserélni,egy 20 évesre mert neked adta annó a fiatalságát a szépséget a feleséged és tiszteletlenség lenne részedről,hogy után egy másik 20-on éves fiatalnak is elvenni az idejét.


2.Másik gondolatmenet

egy 45 éves ffi a 28-35 éves korosztályok között simán tudd keresni és talál,de én még nem láttam olyan 28-30 éves srácot ffit akinek a barátnője 41 éves lenne.


Ffiak ez hogy lehetséges,hogy egy 41-45 éves nőt a 28-35 éves ffiak nem érdeklik, de fordítva simán találtok 28-35 éves kor között csajokat nőket.?


Ennek mi lehet az oka

Ha a nő 41 éves,de 35 nézz ki,és amint a legtöbb 28-35 éves ffi megtudja a korát már gotshingolják,de egy 45 éves ffi simán talál.


Aki szeretne kommenteni légyszi írja oda,hogy hány éves és hogy ffi vagy nő.

És légyszi mind a két gondolatra reagáljatok.


Ez csak egy gondolatmenet


Köszönöm



dec. 10. 04:58
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek az első gondolattal
Nem értek egyet az első gondolattal és azért nem mert... írd meg kommentben
12 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

"egy 45 éves ffi a 28-35 éves korosztályok között simán tudd keresni és talál"


Biztos vagy ebben?

dec. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

1. Nem értek egyet mert a) a férfiak egy részének nincs kapuzárási pánikja b) nem csak sajnálatból marad a feleségével, hanem szereti, még ha már nem is lángoló szerelemmel, hanem mint társat, és az együttélés, a kapcsolat jó, ezt nem dobná el c) eleve nem vonzódik a jóval fiatalabb nőkhöz, és ha robbant, vagy újrakezdi, azt egy kb korabeli nővel teszi.


2. Vannak olyan férfiak, akik kifejezetten a tőlük idősebb nőkre buknak, illetve ha megismernek egy nőt, nem számít nekik, ha idősebb. Inkább maguk a 40-es nők azok, akik nem jönnének össze jóval fiatalabb pasival, nem pedig fordítva.


48F

dec. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igen teljes mértékben
dec. 10. 05:44
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

A férfiakat nem nagyon érdekli a kor,lényeg hogy tetszen nekik a nő.

Nekem pl. így 40 körül sem kéne egy 45 éves férfi, el tudom képzelni miféle nők lehetnek azok, akiknek 28-35 évesen csak egy 45 éves jut.

dec. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%

"1.Xx éveig együtt vagytok egy nővel,te mint ffi kapuzárási pánikkal küzdesz,de azért nem akarod lecserélni,egy 20 évesre mert neked adta annó a fiatalságát a szépséget a feleséged és tiszteletlenség lenne részedről,hogy után egy másik 20-on éves fiatalnak is elvenni az idejét"



Egyetertek. Ha huszonevesen jon ossze veled egy no, azt meg kell becsulni.



"én még nem láttam olyan 28-30 éves srácot ffit akinek a barátnője 41 éves lenne"



En lattam..... Legutobb tegnap, de ott a csaj 46 volt, a srac 27. Ferj-feleseg, a csaj gyartulajdonos :)



39F incel

dec. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már 28 éves nő, és nem érdekeltek a dagadt öreg negyvenesek. Ha még jól is nézett ki, konstatáltam hogy évjáratilag jól tartja magát, de akárhonnan is néztem, hozzám képest öreg volt.

Ma 47 éves nő vagyok, vannak voltak pasijaim, egytől egyig 42-52 éves korosztályból, és egyik sem hajt csitrikre.

Ha meg valaki olyan igénytelen hogy tizenjónéhány évvel fitalabb/idősebb partnert hajt, az meg nem az én értelmi szintemen van, így nem is érdekel.

dec. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Általában gyerek miatt nehezebb egy nőnek mert nincs ideje csavarogni pasizni szórakozni. Míg az idosebb pasik otthagyják a családot es idejük végtelen.
dec. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
A 40-es pasik túlnyomó többsége egyáltalán nem találna simán fiatalabb partnert, hanem sehogyan sem. Ellenben egy bármilyen 40-es nő, mondjuk egy 8 általánost végzett, dagadt, mackógatyás, kétfogú típus is talál fiatalabb partnert azonnal, ha ilyet keres. Teszteld le pl egy facebook társkereső csoportban.
dec. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Az a huszonéves nők, aki beért egy kapuzárási pánikos negyvenes férfival az annyit is ér. Nem lehet valami jó nő, vagy igencsak ostoba.
dec. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#8 le írtam Ennek mi lehet az oka?


Ha a nő 41 éves,de 35 nézz ki,és amint a legtöbb ffi megtudja a korát már gotshingolják

dec. 10. 07:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!