Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem édesanyja ki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem édesanyja ki nem állhat.A férjem jelenlétében is simán megenged magának célzást, tiszteletlen viselkedést, bármit. És a férjem meg sem szólal, ami nekem nagyon rosszul esik. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy én nem is számítok, értem nem áll ki ha bármi történik, gyerekünk még nincsen, de ezek a dolgok nagyon elgondolkodtatoak számomra.. Ha lesz gyerekünk és nem egyezik a nevelésében a véleményem az anyjával akkor neki ad igazat? Vagy feleslegesen aggódom?

2022. nov. 14. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán írtál konkrétumot, hogy mivel sérteget, így nem tudjuk, mennyire súlyos a helyzet. Ha például apróságokat sziszeg oda, és nem is jártok gyakran, akkor a férjed lehet ezért nem akar konfrontálódni. De ha súlyos a helyzet és gyakorlatilag meghunyászkodik az anyja előtt, nem mer kiállni érted, nincs gyerek, akkor én lelépnék. Az ilyen anyucipicifiánál az egyedüllét is jobb.
2022. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok sok helyen nem az igazság számít, hanem az anya gyerek viszony a meny ellen. Es sok sok helyen a férfiak nem állnak ki a párjuk mellett anyukával szemben.

Komolyabb esetekben szépen egyutt is öregednek meg anyuka a kicsike fiával.


És nem tudom hogy ezek a nők örülnek annak hogy a gyerekeik ugy vannak nevelve, hogy felnőtten párkapcsolatra alkalmatlanok?

2022. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Példákat írhatnál! Lehet te vagy túl érzékeny, de az is, hogy ő túlmegy minden határon, és a férjed is, ha simán elnézi.
2022. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
Az a helyzet hogy a tiszteletet nem adják alanyi jogon. Azt ki kell érdemelni. Kicsit több infó kéne ide nem csak a fröcsögés.
2022. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjed ennyire tart téged, párkapcsolatra alkalmatlan, rosszul vàlasztottàl, ilyentől vàlnék...
2022. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
De gondolom ez nem derült ki házasság előtt?!Ja de, csak most jobb panaszkodni.
2022. nov. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!