Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél ha megtudnád hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha megtudnád hogy a szeretőd otthon gyereket csinál ? Befejeznéd vele ?

Figyelt kérdés
Mindkét fél foglalt.

dec. 27. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Már az a tény elég lenne a befejezéshez, hogy szeretője van.
dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jajj bocsánat, félreértettem. Első vagyok. Hát... tekintve, hogy szeretőként vállalja az ember a másodhegedűs szerepet.. Mit számít?
dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy miért vagyok a szeretője. Ha azért, mert elhalmoz végtelen figyelemmel és szeretettel, amit otthon nem kapok meg, akkor valószínűleg dobbantanék, mert egyrészt gyerek mellett nem lesz rám annyi ideje és energiája, mint nélküle, másrészt meg ez esetben gondolom én is szerelmes vagyok, vagy legalábbis azt hiszem, és reménykednék, hogy idővel elválik a kedvemért, de ez ugye erősen valószínűtlenné válna gyerekvállalás közben/után közvetlenül. Szóval ebben az esetben lehet, hogy feladnám és befejezném vele.

Ha nem szerepelnek érzelmek a képletben, csak alkalmankénti dugásra járunk össze néha a munkahelyi szünetekben, akkor valószínűleg nem befolyásolna a gyerekvállalása.

dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
ezt úgy fogalmaztad meg, hogy ő a férfi, és a válaszolnó a nő? mert ha a nő esett teherbe, akkor nyilván úgyse lesz szex terhesen...
dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Én jártam így, de én totál szerelmes voltam a pasiba.. mikor kiderült a gyerek dolog, elküldtem..
dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu igen, szanalmasnak tartanam+ még annyit se taliznank mi t eddig ergo kevesebb figyelmet kapnek
dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
E miatt azonnal befejezném vele.
dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Én voltam így, és csak gúnyosan megjegyeztem hogy "Nem is tudtam hogy ilyen jóban vagytok" Visszaválaszolt, hogy "Sose mondtam hogy rosszba vagyunk"

Tényleg nem mondta. Még pár évig találkozgattunk.

dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szakitanek, ha gyereket akarnak akkor megse olyan rossz a kapcsolatuk. Orokke meg nem akarnek masodhegedus lenni, sot nagyobb a veszteseg.

Egy terhes novel nem basznek ki... Ha veletlenul kiderülne a csalas, meg el is veszitheti a babat. Es egyedul maradhat

dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát elmenne a kedvem a közös szextől….
dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!