Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi ez az új jelenség? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új jelenség? Nem provokáló kérdésnek szánom csak kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Egyre gyakoribb jelenség,hogy házasságban vagy párkapcsolatban elő férfiak írnak rá nőkre akár instagramon vagy facebookon. Van egy reddit nevű oldal, ott rengeteg nő panaszkodik erről meglepodtem ezen nagyon. Mi az oka?
jan. 7. 07:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

Csak akkor végeznek eggyel, ha van egy masik biztos cseléd.

Kb ritka, ha elobb vege, aztan csajozik

jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Ez történik akkor, ha az egyetlen feltételed párkeresésnél, hogy a másik ne legyen dagadt.
jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
A nők szeretik a foglalt ferfiakat..
jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden nő imadja eleve, persze. Van, aki még nemi betegség utan is
jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Lilluci27 ***** válasza:
A jelenség enm új, csak a platformok változtak meg...
jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó nekik ami van, mindig több és több kell, illetve rettegnek egyedül maradni. Férjem (tényleg soha nem beszéltünk meg semmit rendesen) megcsalt. Majd megbeszétlük, hogy gyökeresen változtatunk a dolgokon, a hozzáállásunkon. Majd egy hét múlva kiderült, hogy még mindig van neki a csaj. Indok: ja, hát úgy érzem még nem javult semmi itthon, nem kapok elég figyelmet. Itt körberöhögtem, hogy életben nem lesz javulás, ha ott az a csaj és nem ránk koncentrál....

Kérdeztem akkor miért nem megy a csajhoz, miért kellek én ehhez? Fél elhagyni, mert már a csajnak se kell neki is hazudott mindent. Gyávák, ennyi.

jan. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom ezt a fajtát. Férfiban nőben is megvan. Szerintem nagyon erős önbizalomhiány, azért kell mindig mástól a megerősítés, illetve hajtja őket a vérük, az nem elég, akivel vannak, kell más is. De persze nem szakítanak, mert akkor félnek, hogy egy ideig egyedül lesznek, ők meg 1 hónapot sem bírnak ki dugás nélkül.
jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!