Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Teherbe akar esni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe akar esni?

Figyelt kérdés
Társkeresőn megismertem egy házas nőt és eléggé oda jutottunk, hogy szeretők leszünk. Megegyeztünk hogy nem gumizunk, mert egyikünk sem szereti. Aztán mondta, hogy ő amúgy nem szed tabit sem.
jan. 9. 18:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Elivelg nincs gond a házasságával csak fiatalon ment hozzá, első szerelem, most így élné ki magát.

Kérdeztem, hogy nem fél e hogy teherbe ejtem, csak mosolygott és mondta hogy még nem tudja előre..

jan. 9. 18:33
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

1.


Olyan apasági-gyerektartási perc dörren majd a nyakadba, hogy most ezért a pár menetért 20 évig fogod összeszarni magad anyagilag. Megéri?


Ha igen, akkor egészségére, ha nem, akkor nem ártana GONDOLKODNI.

jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Azt tudod, hogy te akarsz-e tőle gyereket? Ha nem, akkor védelezz te, vagy kerüld el. Ki tudja, hogy mit kapsz el...
jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 Megérdemli, ha megtörténik, tudatosan csinál gyereket.
jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nyugi van, nyilván nem akarom teherbe ejteni. Csak érdekes a szitu, mintha direkt azt akarná.
jan. 9. 18:54
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

5.


És hogy nem akarod? Ez megtörténik, ha így éltek nemi életet. Vagy szólsz a spermáidnak, hogy "srácok, ha petesejtet láttok akkor ne tegyetek semmit, jóóó?"

jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 Mit nem értesz, nyilván nem fogok vele szexelni védekezés nélkül. Nem csak a gumi létezik, de ha már bedobta az ötletet gondoltam szed tabit, de nem és nem is hozott fel más ötletet, csak így akart natúrba, lesz ami lesz alapon szexelni. Gondolom izgató neki a gondolat de azért egy házasságnak az gatya ha mastól lesz terhes. Nem értem őt..
jan. 9. 18:59
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván rajtad keresztül akar szabadulni a férjétől a hü-lye pi.csa, és ennyi esze van. Kerüld el nagy ívbe!
jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet ezzel akqrna megfogni lianzoni akar. Gatya házasság toled terhes akkor mi marad? Hogy fogadd be tartsd el mivel ate kölyköd is.
jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Lehet a férje már alkalmatlan és kellene nekik egy harmadik a csok miatt. Inkább keress másik barátnőt, aki mondjuk nem házas. De ha gyerekkel át akarna verni hülye lett volna elmondani hogy nem szed semmit. Azt mondta volna hogy nem akar gyereket és nem is lehet épp neki, mert ez meg az.
jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!