Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalásnak számít ha az exemmmel töltöttem a szentestét?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő

Nem történt semmi, csak beszélgettünk, ill. megbeszéltem vele hogy ne keressen, ne zaklasson többé mert a páromat szeretem.

A párom viszont szakított velem, miután írtam neki hogy az exemmmel vagyok, a szentestét az anyjánál töltötte miután aznap elötte nálam volt. Erre berágtam és megírtam neki hogy kivel vagyok.

Azt mondta megcsaltam, hűtlen voltam hozzá.

Más szerint ez minek számít?

Szerintetek is akkora probléma hogy mással töltöm a szentestét?



jan. 11. 18:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyfokú idiótaságnak számít a részedről.

Ne csodálkozz, ha kiakad rajta.

jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is ki dobtalak volna tipik fenyegető csaj vagy. Nem kell az ilyen senkinek kopjle és dolgozz magadon mert így minden normális pasi ki fog dobni!
jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Előtte velem töltötte az estét, és szenteste nappal is segített nekem otthon mielőtt hazament.

Megsértődtem hogy nem marad velem estére, de nem mertem szólni.

Csak akkor este névnapom is volt, ezért társaságra vágytam és ezért áthívtam az addig gyakran irogató exemet. Ezt megírtam a páromnak is, aki erre másnap szakított.

Nagyjából ennyi történt

jan. 11. 18:15
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is kivágtalak volna, nagyon jól tette. Az exet figyelembe se kellett volna venni nemhogy találkozni vele.
jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Na ja, annak amit csináltál elég egyértelmű üzenete van. Ha te nem vagy itt, majd az ex ugrik, amikor hívom.

Nem megcsalás, de én se folytattam volna a kapcsolatot.

jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"csak beszélgettünk, ill. megbeszéltem vele hogy ne keressen, ne zaklasson többé"


Igen, ehhez feltétlenül szükséges együtt tölteni a szentestét vagy bármelyik estét vele mert máshogy más körülmények között nem lehet elmondani. Ha nem történt valóban semmi akkor éppen meg nem csaltad csak olyat tettél ami teljesen jó indok arra, hogy ne bízzon benned többet és szakítson veled.

jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Háttöö, ez elég gáz. Nem csodálom, hogy kiakadt a pasid.
jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is kivágtalak volna, mint a sz...ó macskát. Aztán nyugodtan összeborulhatsz az exeddel a karácsonyfa alatt.
jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez valós történet és nem kamu akkor te egy mérhetetlenül ostoba nő vagy. Jól tette hogy kirúgott.🤦🤦🤦
jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nem kamu, akkor szemétség volt. A helyében én is kivágtalak volna.

N

jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!