Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után teljes újrakezdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után teljes újrakezdés?

Figyelt kérdés

Gyökeresen változtatva a házasságunkon el tudnám képzelni.

Lehetséges, hogy ennyire szeretem még ezután is, amikor nagyon jól tudom, hogy sokkal jobbat érdemelnék és kapnék is?

Miért érzek szerelmet iránta?

Ő azt mondja szeretne visszakapni, de retteg hogy minden ugyanolyan lesz, mint ezelőtt. Bezárkózott.


Szívesen olvasnék tapasztalatokat.


jan. 15. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a nő.

Kis időre megváltozik, majd jönnek az újabb megcsalások.

Én is ilyen vagyok.

jan. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megteszi az ezután is meg fogja. És valószínűleg nem azt bánja, hogy megcsalt, hanem hogy kiderült. Számomra a megcsalás az megbocsáthatatlan.
jan. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ezekkel mind tisztában vagyok, nem is értem mi a francot gondolom.
jan. 15. 01:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2es írta jól. Én sem hiszek a változásban. Valahogy csak eljutott odáig hogy megcsalt, ha beadod a derekad, csak újra meg fog bántani.
jan. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme. Sajnos saját tapasztalat. Egy tudatos döntés volt a megcsaló részéről,mely jellemezte az erkölcsi tartását,a megcsalt félhez való viszonyát,értékelését. Egy ideig látszólag megváltoznak a dolgok. A mélyben mindkét emberben ottmarad a múlt. Az egyikben:na ezt megúsztam,a másikban:a bizalmatlanság. A legtöbb esetben újra megcsalnak,mert nem volt különösebb következménye.Pl. válás,vagyonmegosztás,gyerek elhelyezés,stb.
jan. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem bocsátottam meg megcsalást, nem is fogok.. nem tudnék már bízni.
jan. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem szerelmet érzel iránta, hanem megszoktad őt. És azért szereted, mert eljátszott egy neked tetsző személyiséget és azt akarod visszahozni. De ő egy megcsalós kis g.eci. Az ilyet kib.aszni szokás, nem még te javíts a házasságodon úgy, hogy ő meg csak járkál a szeretőjéhez. Ha egyszer elnézed neki, meg fogja tenni többször is. Ha vele maradsz, akkor max annyin változtat, hogy ügyesebben csinálja és nem bukik le, de annyira nem aggódik amúgy ezen sem, mert tudja, hogy csak bocsánatot kell kérnie meg ígérgetni összevissza mindent és úgyis elnézed neki a következőt is.
jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jöhetnek a szokásos sztereotípiák...

(Ha egyszer akkor utána is... kutyából nem lesz szalonna stb..)


Jöhetnek az " azóta jobb a kapcsolatunk, minden megváltozott" "kisgyermek is megbotlik míg járni tanul, ez mégsem jelenti azt hogy egy életen át botladozni fog" dumák.


Semmit nem jelent egyik tábor sem!


Az számít hogy képesek vagytok-e tenni, megváltozni magatokért. (Együtt vagy külön)


Megcsalás és megcsalás közt is van különbség. Semmit nem írtál le..


Csak egyvalamit:

"azt mondja szeretne visszakapni, de retteg hogy minden ugyanolyan lesz, mint ezelőtt. Bezárkózott."


Ha jól értem ő a megcsaló és nem akar tenni a kapcsolatért?


Hát akkor te se kepessz...

jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Saját tapasztalat: Aki csal, az továbbra is folytatni fogja, mert nem képes parancsolni a hülyeségeinek. Fölösleges ebben a moslékban maradni - csak az ember cukrát emeli a sok sz*rság az égbe.
febr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!