Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalt meg ugyanazzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalt meg ugyanazzal a nővel?

Figyelt kérdés

Exem 5 hónapon keresztül csalt ugyanazzal a nővel mielőtt elhagyott érte.

Exemmel 9 évig voltunk együtt és az utolsó évünk valamiért megromlott. Kb már a megcsalás 1.napjától tudtam, hogy egy munkatársával csalt de konkrét bizonyítékom nem volt csak hónapokkal később.


A kérdésem az végülis, hogy mi a különbség aközött, ha egy férfi random nőkkel csalja a párját és aközött, ha ugyanazzal? Mit tudhatott amit én nem? Miben volt jobb? A magabiztosságom eléggé lecsökkent mert hiába tettem meg érte mindent, ő csak belekötött mindenbe. Erre jön ez a nő és sikerült elcsábítania tőlem.

Aki ugyanazzal a nővel csalja a párját, ott már érzelem is van?

33N (exem 32)



jan. 19. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Kettéválasztanám. Az egyik, hogy megcsalt. Jön egy új kolléganő, megvan a kémia, és a férjed (nevezzük annak) olyat érez, amit már rég nem. Együtt vannak nap mint nap, csak idő kérdése, hogy megtörténik. Aztán megint és megint, mert jól érzik magukat. Hogy mit tudott, amit te nem? Mivel se téged nem ismerlek, se őt, nem tudok válaszolni. Az egyetlen, amit biztosan tudott, hogy újdonság volt. Az új mindig érdekesebb. Eddig nem olyan különleges a sztori, sokakkal előfordult már.

.

A másik része, hogy el is hagyott. Ez már érdekesebb, mert alapvetően mi, férfiak is szeretjük a biztonságot. Ha félre is lépünk, nem akarjuk felrúgni a biztos kapcsolatot. A férjed megtette. Ez két dolgot jelenthet. Az egyik, hogy a nő teljesen elvette az eszét, és néhány hét vagy hónap múlva, amikor az újdonság varázsa megszűnik, a férjed majd sírva kéri, hogy fogadd vissza. A másik lehetséges ok, hogy a kapcsolatotok teljesen kihűlt, nem volt érdekelt abban, hogy újraépítse, inkább a másik nőt választotta.

jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy kivel csal, hanem az, hogy valami miatt nem kellesz neki így nem illetek össze. Nem kell emiatt elkeseredni. Keresd tovább az igazit. Nem veled volt a baj. Aki mindenbe beleköt, az megérdemli, hogy ne vele legyél.
jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

"Mit tudhatott amit én nem? "

Elhagyta volna amint megtudja hogy megcsalja. Te nem tetted.

jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

"Mit tudhatott amit én nem? "


Semmit. Csak más.

Ha vele lenne, őt is megcsalná. Akár veled.

jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem olvasod eleget a gyakorit. Ha olvasnád, tudnád, hogy egy pasi korántsem tud olyan könnyen nőt találni, aki szétteszi neki a lábát, örülhet, ha egyet talál, nemhogy hetente másikat.
jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem volt màs aki szét tegye neki.
jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
65%
Véleményem szerint rosszabb , hogy ugyanazzal csalt , és igen ott már 100 % érzelmek voltak . Mocsok dolog a megcsalás bármilyen fajtája , de ahol már érzelmek vannak … ott bukó , és tovább is tart feldolgozni .
jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Urolsó válaszoló, köszönöm a válaszod. Erre gondoltam végülis, hogy ha ugyanazzal csalnak meg hónapokig akkor ott már érzelem is van-e?

És igen, ezen nehezebb túltennem magam, mintha csak egy random csajjal ment volna félre 1x2x.

Nem értem, miért nem voltam elég jó. :(

jan. 22. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!