Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beköpnéd a feleséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beköpnéd a feleséget?

Figyelt kérdés

Családos kollegám volt akkora barom, hogy viszonyba keveredett egy koleganőnkkel. Felesége mindneről tudott az első perctől kezdve, napi kontaktban vagyunk, nagyon össze van törve, gyerekkel elköltözött.

Éget a vágy, hogy tájékoztassam a kolleganőm feleségét, egyszerűen nem bírom napi szinten nézni, hogy a férjét meg hülyére veszi(sokszor jön érte munkába).


Tudom, semmi közöm hozzá. Megcsalt fél azt mondja nem az ő dolga szétrombolni egy házasságot, az övé már ígyis tönkrement. Rám is próbált mászni a nő, de lepattintottam azonnal.


jan. 25. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

“kolleganőm feleségét”

???


Amúgy meg ne akard játszani az ítélőbírót. Ne avatkozz mások életébe.


Ha beavat, vigasztald . Ennyi!


Majd ők megoldják.

jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne szólj bele, mert teljesen fölösleges, másrészt ki tudja mi áll a háttérben.

Amúgy ilyen nálunk is volt, hogy 3kor még fent kamatyolt, fél 4kor meg jött érte a férje 😁

jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bocs férjét, ezt te is tudod igazából.

A kérdés inkább elméleti (ezt kihagytam), nem köpnék már csak a megcsalt fél kérése miatt sem. Kíváncsi vagyok ki hogyan látja, itt melóban nagyon megosztóak a vélemények, valaki elvileg már írt is anonim levelet.

jan. 25. 21:44
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát kedves 2-es, kollegám úgy adta elő, hogy el volt hanyagolva (szokásos sztori), igazság szerint a felesége egy nagyon odaadó nő, 2 hetente megfordultunk náluk a barátnőmmel. Kollegám egyszerűen ilyen ember, mást nem tudok mondani rá. Örömkönnyekkel mesélte, hogy gyereke lesz, felesêgét a tenyerén hordozta, de valakinek nem elég ennyi, több és több kell.
jan. 25. 21:47
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

A munkahelyen a munka tárgya legyen a téma, ne a Józsi és a Maca magánélete.


Az az ő magánszférájuk, ami nem tartozik a kollektívára.


Mi az, hogy “megosztja” a kollektívát?


Az ossza meg, hogy ki hogyan végzi az adott feladatát!

jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Családias munkahelynek ez az egy nagy hátránya. Telephelyek közt is megy a pletyka, volt már rólam is, egy másik telephelyre látogatáskor hallottam.
jan. 25. 21:53
 7/12 A kérdező kommentje:
De igazából nem ez a kérdés, te már megválaszoltad az első valaszban, hogy nem köpnél, köszönöm a válaszodat.
jan. 25. 21:54
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Nincs hozzá semmi közöd. Nem, nem tájékoztatnám a helyedben.
jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha nagyon-nagyon közeli barátom, rokonom a férj akkor igen, de amúgy meg semmi közöd hozzá! Ne játszd az ítélőbírót. Tudod mit érnél el vele? Kib.sznak a munkahelyedről sz.rkavarásért. Gondolod a kolléganőd megsimogatná a buksid, hogy juj de rendes ember vagy? A spionokat sehol sem szeretik, ne csodálkozz rajta ha utána mindenki kerülni fog. Úgy viselkedsz mint Bözsike a 80 éves rosszmájú öregasszony aki belep.fázik mások kapcsolatába.
jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Azért egy ember megérzi, hogyha csalják, max. a legtöbben homokba dugják a fejüket. Sokan nem tudják megoldani külön az életüket, mert ott a hitel, a gyerekek stb. Persze lehet, hogy itt más a helyzet, de én biztos nem szólnék, mert nem az én dolgom. Mindenkinek meg van, a kis dolga, problémája foglalkozzon azzal, hogy megoldja a saját életét.
jan. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!