Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalatam a feleségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalatam a feleségemet lányom legjobb barátnőjével adjátok tanácsot hogy hagyam abba!!?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom hogy hitetlenek hangzik de ez az igazság bárcsak ne lenne az viszonyunk már lassan 3 hónapja tart. Úgy kezdődött hogy mikor nálunk volt és későre járt hazza vittem és el kezdet mondani hogy milyen jó ember vagyok hogy a feleségemnek milyen szerencséje van velem hogy a köröm hoz képest nagyon jól tartom magam helyes vagyok és ezek a bókok nagyon jól estek és utána el kezdett ott lent simogatni nem tudtam ellen álni és meg történt azóta viszonyunk van nagyon bűntudatom van a feleségem és a lányom miatt abba akarom hagyni de nem tudom hogy rázam le fenyeget.A lány kérlek ne itéjetek el irhatok privátba is aki volt ilyen helyzetben bocsánat hogy hosszú lett!!

#szex #megcsalás #Lányom legjobb barátnője
jan. 1. 16:02
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%
Fogsz kapni itt hideget, meleget. Lehet kifogtál egy pszihó csajt. Ebből nehezen fogsz kimászni.
jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
30%
És szívesen megszabadítalak tőle...
jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
59%

Ne hagyd abba.Már hiába töröd magad,a házasságodnak vége.Élvezd ki a helyzetet-nem sokan mondhatják el magukról hogy egy lánya-korabeli csaj a szeretője.

Megjegyzés:mi vonzó lehet egy olyan pasiban aki ennyire igénytelen a helyesírásra?

jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
16:17 már bocsánat ideges vagyok !
jan. 1. 16:20
 5/44 anonim ***** válasza:
93%
Semmit sem tudsz tenni azon kívül, hogy elmondod otthon, hogy viszonyod van vele, mert ő úgyis borítani fog!
jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim válasza:
58%
Mondd el a feleségednek,jobb mint ha a kis ribi mondaná el.Remélem legalább jó keményen megkúrtad.Tanuld meg,hogy félre kúrásnál olyannal kezdj akinek ugyan úgy van veszteni valója,pl.egy elhanyagolt feleség aki nem akar kilépni a házasságból,csak jókat akarna dugni a férje mellett.
jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
84%

Gratulálok. 2 jó szótól elcsábultál, férfiak gyöngye. Remélem kivág az asszony és viszi a vagyonodat, akkor legalább nem lesz mivel szállítanod a csajt.


a lány elmúlt amúgy 18?

jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Tudom hogy el kelene mondanom de félek hogy el veszítem a lányomat

a sajnos mindig elcsábulok nagyon érti a dolgát a szeretőm és ezt ki használja

jan. 1. 16:30
 9/44 A kérdező kommentje:

16:30

Igen el múlt 18

én 45 vagyok a feleségem 40 a szertőm meg 22

jan. 1. 16:34
 10/44 anonim ***** válasza:
57%

Jó nagy hülye voltál te is ez tény. De ami nekem a leírásod alapján neccesebb, az maga a szeretőd jellemrajza. Én sajnos pontosan ebből a típusból kinézem hogy majd borítani akar, ha te ki akarsz szállni. Akár piti bosszúból is. Simán szétbarmolva a családodat is, mert neki lehet bármit.

A javaslatom az, hogy ábrándítsd ki magadból. Kezdj el egyre gyatrább szexuális teljesítményt nyújtani felé, mintha már nem hozna lázba, vagy stresszes lennél. Ha csalódik benned ki fog dobni előbb utóbb és talál mást, és akkor talán biztonságosan lezárhatod ezt az egész zavaros ügyet is minimális veszteségekkel. Persze ez sem garancia semmire, csak egy javaslat.

jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!