Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan szerető(jelölt) aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szerető(jelölt) aki a feleség "legjobb" barátnője, meg olyan is, akik ismerik a feleséget, mégis ő előtte próbalják csábítani a férjét. Ezek a nők hogy könyvelik el magukban a dolgot? Vagy elég az,hogy ők szerelmesek,más nem fontos?

Figyelt kérdés
Vagy nem szerelmes, csak rá van kattanva szexuálisan, vegül is mindegy hogyan. Ti feleségek akik voltatok ilyen helyzetben, hogy reagáltátok le az esetet, amikor direkt valaki előttetek hajt a férjetekre?

jan. 7. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Hű ez jó kérdés. Ez engem is nagyon érdekelne.
jan. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Én a feleség vagyok, e részről válaszolok. Esetemben egy, a gyerekek csoporttársának az édesanyja robbant rá a faterre. Ha ketten voltunk, csak a férjemnek köszönt 😃, folyamatosan beszélgetést kezdeményezett vele, többször próbálkozott akkor is, mikor a férjem nem volt partner benne. Vihogott miközben dobálta a haját, stb. 😃

Nem reagáltam le sehogy. Pontosabban de, annyival hogy én sem köszöntem neki többet mint számára láthatatlan szellem.😃

Nem kértem kinmagamnak a dolgot, egyrészt mert a férjem elintézi magának ha van ilyen, másrészt lerí a nőről hogy kétségbeesetten próbálja maga köré gyűjteni az embereket, férfiakat, mert vélhetően a személyisége miatt nem marad meg mellette senki. Tök közömbös számomra, és nem éri meg időt fecsérelni sem rá.😃 (Szülői értekezleteken volt szerencsém megtapasztalni, minden anyuka leütötte volna a megnyilvánulásai és hisztijei miatt.😃 )

jan. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

A nők a közhiedelemmel ellentétben nem az “alfa” (nem jut eszembe jobb szó, pedig utálom ezt használni) férfiakra hajtanak, hanem akik elérhetőnek tűnnek. A nők 10000-ből 9999-szer biztonsági játékosok.

Innentől kezdve ha a férfi házas és úgy hajt rá a nő, akkor messziről ki lett szimatolva, hogy a férfi kapható, úgyhogy mindenki vonja le a következtetést mit gondolok erről az egészről.

Érdekes rám nő soha nem hajtott amikor volt párom, mert a Holdról is látszott hogy nem érdekel a többi nő.

Nincs olyan, hogy a nők foglalt pasikra hajtanak, a nők az elérhető pasikra hajtanak. Azért van ez a foglalt pasis tézis, mert amint néhány gyökérnek lesz barátnője azt hiszik minden nőt megkaphatnak és elkezdenek szinte az összes csajnak kétértelmű jeleket küldeni. Úgyhogy ennyit erről.

jan. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. Szerintem meg úgy működik, hogy a közhiedelemmel ellentétben a nők előtt nem állnak kígyózó sorok, legalábbis az átlagos vagy alatti nők előtt nem, és akinél észreveszik, hogy kicsit figyelmesebb, kedvesebb valaki és tetszik a nőnek mint férfi, akkor az esetben van aki félredobja az elveit, és örül hogy valaki végre foglalkozik vele, a feleség meg az utolsó aki érdekli a világon. Pedig van aki csak alapból ilyen közvetlen típus, hogy mindenkire mosolyog, segít, és ez félre van értve.

De tegyük fel, kölcsönös a vonzalom, a nő meg irreálisan feltűnően, akár mások előtt is csábítani akar, azokat nagyon nem értem, sőt harcolni akar a paliért.

jan. 7. 08:26
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
3 as, igen, ebben sok igazság van
jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

"Érdekes rám nő soha nem hajtott amikor volt párom, mert a Holdról is látszott hogy nem érdekel a többi nő."


És/vagy nem vagy olyan jó pasi?

jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

"És/vagy nem vagy olyan jó pasi?"



Amilyen barátnőim voltak, ezt nehezen tudom elképzelni, de tudtam, hogy valaki ilyennel vág vissza.

Most is alakulóban valami, ő sem átlagos, sőt!

jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!