Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Belemennétek szeretői viszonyb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek szeretői viszonyba, ha a következő a helyzet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Korábban én is elítéltem minden ilyen szituációt, nem is mondom, hogy részese lennék, csak eljátszom a gondolattal. Érdekelne azok nézőpontja, akik már benne vannak/voltak.


Megkörnyékezett egy házas férfi, aki szexuálisan vonz. Jól ismerem, biztonságban érzem magam vele, úgy érzem mindent meg tudok vele beszélni, oldott vagyok a társaságában (együtt dolgozunk). Ugyanakkor vannak a személyiségének olyan részei, ami miatt kizárt, hogy párkapcsolatban tudnék vele élni. Ami ahhoz kellene, hogy az jól működjön, azokon a pontokon vannak köztünk ellentétek, fontos személyiségvonások, amik nem fognak már változni. A kémia megvan köztünk. (Vagyis sosem akarnék ennél többet)

Nem vagyok szerelmes, és a jövőben sem tudom elképzelni, hogy az lennék, mármint belé. Nincs rózsaszín köd, nem is vágyom folyton a társaságára. Csak vonzalom van, az is leginkább szexuális.


Jelenleg egy olyan életszakaszban vagyok, amikor nem vágyom párkapcsolatra, mert kiteljesíti az életem a munkám, hobbim, sport stb és egyébként is nagy a szabadság igényem. A férfi szituációjából adódóan nem kellene azon aggódnom, hogy túlzottan rám telepszik. Látszólag egy kényelmes és kölcsönösen kielégítő helyzet.


Igen, megfordult már a fejemben, hogy erre a célra kereshetnék más, független férfit. Egyrészt itt a vonzalom már kialakult, nem érdekelne más, a másik, hogy őt már ismerem, és megbízom benne. Nehezen ismerkedem, és nincs is kedvem ahhoz őszintén szólva, hogy idegen férfiakkal ismerkedjek többnyire az interneten, mikor ő itt lenne. Valamit megmozgatott bennem, amire eddig nem sokan voltak képesek, hogy még egy ilyen viszonyba is belemennék.


Erkölcsileg elítélendő, ezt nem kell mondani, minden ilyen aspektusát átgondoltam már. Az ő házasságáért nem én vagyok a felelős, ő mozdult rám. Ha velem nem tenné meg, később valószínűleg megtenné mással.


Elsősorban az érdekelne, hogy akik így mentek bele egy ilyen viszonyba, hogyan élték meg?



jan. 26. 22:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

"Elsősorban az érdekelne, hogy akik így mentek bele egy ilyen viszonyba, hogyan élték meg?"


Akkor miért nem ezt a kérdést tetted fel?

Hogy a ténylegesen feltett kérdésedre is válaszoljak: soha semmilyen szeretői viszonyba nem mennék bele.

jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
"soha semmilyen szeretői viszonyba nem mennék bele" - egy évvel ezelőtt még én is ezt mondtam.
jan. 26. 22:35
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem mennék bele, igaz hogy nem az én felelősségem senkinek a rossz döntése és a házassága, mert ha nem velem hát megtenné mással, de én rendelkezem lelkiismerettel.
jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
34%
#2: a különbség az, hogy én valószínűleg rajta vagyok az autisztikus spektrumon (nőként), és ezért szerintem sokkal merevebb a gondolkodásom, mint a tiéd. (Meg amúgy az, hogy alapból nem barátkozom könnyen, IGENCSAK enyhe kifejezés.)
jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
Nem, mert akármilyen is a házasságuk akkor is foglalt és amúgy se nézetném le magam egy férfi miatt se, hogy csak a testem használja.
jan. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem mennék. Keresnék mást. Jobb ha nyugodt a lelkem. Mentegesd csak magad...
jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%
Nos. AZ erkölcsi oldala az ő dolga. Te független vagy. Ennek ellenére én erősne meggondolnám, mivel kolléga. Rosszul is elsülhet a dolog.
jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%

"és amúgy se nézetném le magam egy férfi miatt se, hogy csak a testem használja."


Te is használod nem? A kérdező is pont csak a testét akarja használni, semmi többet.

A szex egy kölcsönös dolog. Mi az, hogy "használja"?

jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nem kolléga ... ezt nehéz lenne elmagyarázni anélkül, hogy belemennénk a részletekbe. munkával kapcsolatban van érintettség köztünk, de nem dolgozunk egy helyen.
jan. 26. 23:39
 10/28 anonim ***** válasza:
55%
Én belemennék, amíg nincs érzelem egyik részről sem, addig okés.
jan. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!